GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2022 10:34   Güncelleme : 31-10-2022 10:34

AHCC Hakkında Merak Edilenler

AHCC Hakkında Merak Edilenler

İnsanlar artık bağışıklık sistemini güçlendirmek hiç olmadığı kadar önemli bir hale gelmeye başlamış durumda. Çünkü güçlü bir bağışıklık sistemi beraberinde sağlıklı ve karşı karşıya kalınabilecek hastalıklara karşı çok daha dayanıklı olmak anlamına geliyor. Son dönemlerde ise konu hakkındaki araştırmalarını derinleştirmeye başlayan pek çok kişi AHCC nedir sorusuna ağırlık vermeye başladı. Silver Shell de bu konuda merak edilenleri etkili şekilde cevaplamayı hedefliyor.

Shiitake mantarının fermantasyonu ve bir dizi süreç sonunda özenle işlenmesi sonucunda elde edilen AHCC bileşenlerinin oldukça büyük bir kısmını polisakkaritler oluşturuyor. Mantarın kültürleme sürecinin sonrasında özenle ayrıştırılmasına başlanır. Ayrıştırmanın gerçekleştirilmesinin ardından yoğunlaştırılıp kurutulmasının sonrasında toz haline getirilmesi ile beraber ise süreç herhangi bir sorunla karşılaşılmadan tamamlanır.

İnsan Sağlığı İçin AHCC’nin Faydası Var Mı?

İlk olarak AHCC nedir sorusuna yanıt aranmaya başlandığı dönemlerde bu konuda insanların karşılarına çıkan araştırmaların sayısı oldukça azdı. Bundan dolayı da konu hakkında net bilgiler elde edilemediği için AHCC kullanımı ve satışı hakkında da istenilen sonuçlar elde edilemiyordu. İlerleyen zaman ve AHCC’nin doğru şekilde kullanılması ile beraber istenilen sonuçların elde edilmeye başlaması ile beraber artık AHCC nedir sorusuna yanıt arayan isimlerin sayısı ciddi anlamda artmaya başlamış durumda. Konu hakkında yapılacak olan araştırmalar ile de görüldüğü üzere AHCC’nin bağışıklık sistemini ciddi oranda uyarma özelliği bulunuyor. Aynı zamanda vücudun çeşitli viral enfeksiyonlara karşı savunmasını da arttığı biliniyor. Bunlarla beraber kimi savunucular doğru ve düzenli şekilde AHCC kullanımını kemoterapinin beraberinde getirmiş olduğu yan etkilere karşı da etkili sonuçları ortaya çıkarttığını belirtiyor.

Çeşitli Tedaviler İçin Etkili Destekleyici AHCC

İnsanların bir kısmı AHCC nedir sorusu için araştırma yaparken çoğu zaman yanlış konuların üzerinde duruyorlar. Çünkü onlara göre AHCC başlı başına bir tedavi ürünü. Gerçekte ise AHCC kesinlikle tek başına bir tedavi ürünü değildir. Sadece doktor tarafından kişiye sunulmuş olan tedavinin artış göstermesini sağlamak adına AHCC kullanılarak istenilen etkilerin ortaya çıkartılması sağlanabilir. Bu yardımcı tedavilere en iyi örnek HPV için olandır. Çünkü virüs için doktorun ortaya koymuş olduğu tedavi sürecinin yanında günlük olarak 3 grama kadar AHCC kullanılması ile beraber HPV tedavisi konusunda ciddi anlamda olumlu sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

AHCC Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Popülerliği her geçen gün artan AHCC, doğru ve düzenli kullanımı ile pek çok hastalıkta tedavinin güçlendirilmesinin yanı sıra kişinin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini de sağlamaktadır.. AHCC nedir sorusuna alınan yanıttan sonra gelen doz miktarı sorusunda ise net olarak bir şey söylemek mümkün değildir.  Günlük olarak yalnızca 1 ila 3 gram arası Silver Shell ürün kullanılması gerekmektedir. Doğru doz miktarı ise tıbbi durum, cinsiyet ve yaş gibi etkenlere göre değişim gösterir. AHCC sadece 11 yaş ve üzerindeki kişiler için uygun bir üründür. 11 yaş altı, hamile ya da emziren kadınlar için AHCC kullanımı kesinlikle mümkün değildir. Aynı zamanda bağışıklık sistemini baskılayan / azaltan ilaçlar kullanıyorsanız, AHCC nedir ve nasıl kullanılır sorusunun cevabını almak için mutlaka doktor ile iletişime geçilmesi gerekir. Aynı zamanda karaciğer tarafından atılan ya da parçalan ilaçları kullanan kişilerin de yine AHCC kullanımı öncesinde doktorlarına danışması gerekir. Silver Shell ürün kapsamında yer alan tüm bilgiler, https://silvershellheal.com/ üzerinden insanlara sunulmaktadır.