GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2022 14:31   Güncelleme : 31-10-2022 14:31

Çökmez İnşaat Ve Gayrimenkul Dünyası

Çökmez İnşaat ve gayrimenkul ekonomi dünyasında üst düzey yönetici pozisyonlarında bulunup önemli sorumluluklar üstlenen Murat Çökmez tarafından kurulmuş bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çökmez İnşaat Ve Gayrimenkul Dünyası

Çökmez İnşaat ve gayrimenkul ekonomi dünyasında üst düzey yönetici pozisyonlarında bulunup önemli sorumluluklar üstlenen Murat Çökmez tarafından kurulmuş bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Kusursuz kaliteyi kendine özgü yapıları mükemmeliyetçiliği ile tecrübesini birleştirmiş doğaya olan tutkusunu ve prensiplerini asla bırakmadan Çökmez İnşaat Tuzla Park Orman projesini hayata geçirmiştir.

Üstün konforu olan bu villalar ile hayatı dua ile iç içe yaşamayı vaat etmiş olan bu projeye ciddi dokunuşlar geçirerek insanların hayallerini süslemeyi hedeflemişlerdir. Çökmez internet sitesini ziyaret ederek hem Park Orman villaları projesini daha yakından inceleyebilir hem de konuyla ilgili daha derin bilgi sahibi olabilirsiniz. Site üzerinden hem firmamızı hem de firmanın projelerini ve referanslarını takip edebilirsiniz.

 Tuzla Park Orman Villaları

Birbirinden farklı ve özgün pek çok işe imza atmış olan Çökmez inşaat, Murat Çökmez farkıyla Tuzla Park Orman villaları ile yeni bir projeyi hayata geçirmiş bulunmaktadır. Pek çok projede yer almayan üstün konfor ve donanımı doğa ile birleştirmiş olan bu projede mimari dokunuşlar dikkat çekiyor.

 Hem mahalle kültürünü yaşatmayı hedefleyen hem sosyal yaşantıyı canlı tutmayı sağlayan hem de kişilerin kendi özel yaşam alanlarını geniş bir bahçe ile saran ve doğanın tutkusunu sonuna kadar hissettiren bu proje dünya gayrimenkul sektörüne ciddi ses getirecek bir boyuttadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiş olan bu projeyi Çökmez Sitesi üzerinden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Kaynak: https://cokmez.com.tr/