GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2022 20:44   Güncelleme : 31-10-2022 20:44

Cenk Özveren Müjdeyi Verdi!

Cenk Özveren Müjdeyi Verdi!

Cenk Özveren ve grubu Derin Mevzu yakın bir zamanda çıkardığı albümü ile konuşulmaya başlandı. Taze grubun yeni albümü ise en sevilen parçasından adını alarak "Yeni Bir Güne Selam" oldu. Adıyla huzur veren şarkının albümü heyecanlı beklentiyi karşılamış gibi gözüküyor! Derin Mevzu grubunun sevgili dinleyicileri ise şarkıyı ve albümü dinlerken kalplerinin huzurla dolduğunu ve sakinleştirici bir etkisi olduğundan bahsediyorlar.

Gitarıyla eşlik ettiği şarkı her gün güne uyanırken dinlemek isteyeceğiniz türden!

Hem gitarist hem de besteci olan Cenk Özveren 2021 senesinde çıkardığı single ile de ses getirmeye devam ediyor. Karagümrük Geliyor isimli single parçası her zamanki stilinden biraz daha farklı geliyor kulağa. Hayranları yeni albüm ve single parçalarını heyecanla bekliyor ve Cenk Özveren'nin yaratıcı parçalarını dinlemek için sabırsızlanıyorlar.

Rahatlamak, günün yorgunluğunu atmak, üzüntüden uzaklaşmak ve ruhu rahatlatmak için ideal bir tınıya ve ritme sahip Derin Mevzu müzikleri dinleyicilerini bambaşka bir boyuta taşıyor. Bir defa dinleyenin bırakmadığı albümlerin devamı hayranlar tarafından büyük bir ilgi ile beklenmekte!