GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2022 14:32   Güncelleme : 01-11-2022 14:32

Branda Kapıların Günümüzde Fiyatları Ne Kadar?

Kanvas kapılar günümüzde hemen her alanda kullanılabilen çok kaliteli ve çok dayanıklı kapılardır.

Branda Kapıların Günümüzde Fiyatları Ne Kadar?

Kanvas kapılar günümüzde hemen her alanda kullanılabilen çok kaliteli ve çok dayanıklı kapılardır. Günümüzde sıradan kapılardan daha popüler olan bu kapıların fiyatları da oldukça uygundur. Ne yazık ki bu kanvas kapıların fiyatları için kesin bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Bunun nedeni çeşidin tam olması, istenilen ölçüye göre fiyatın artması ve sabit bir fiyat yapmanın zor olmasıdır.

Doğru fiyat bilgisi almak için öncelikle kapıyı üreten firma ile iletişime geçip bilgileri iletmeniz yeterlidir. Yoğun trafiğe uygun, çok hızlı çalışan ve aynı zamanda güvenli olan kapılara hızlı PVC kapılar denir. İşyerleri başta olmak üzere trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilen özel kapılardır. Cafe dış mekan kapatma fiyatları brandanın türüne göre farklılık gösterir. En uygun fiyatlı ürünler için Şeffaf brandacı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branda Kapıların Türleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?

İş yerindeki hava akışını dengeleyen, ses ve ısı yalıtımı sağlayan bu kapılar daha fazla avantaj sunan kapılardır. Ayrıca neme ve toza dayanıklı bu kapılar gönül rahatlığı için ilk tercihtir. Piyasadaki bu PVC kapılar az bakım gerektiren ve maliyeti düşük kapılardır. PVC kapılar da her bütçeye uygun fiyatlardadır. Diğer sıradan kapılara göre daha hafif ve sürekli olmaları PVC kapıları daha popüler kılmaktadır.

PVC günümüzde kapı fiyatları ebat ve kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kapı için kesin bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. İhtiyaçlarınıza göre doğru fiyatı yapmanız yani belirlemeniz gerekmektedir. Şeffaf branda m2 fiyat günümüzde her açıdan uygundur.

Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan yeni kapı ürünlerinden biri de seksiyonel kapıdır. Sandviçi andıran poliüretan malzemeden üretilen bu kapılar, yıllarca kullanım için dayanıklı paneller olarak durmaktadır.

Branda Kapıların Diğer Türleri

Fermuarlı şeffaf branda özelliklere sahip kapılar, ısı yalıtımı, güvenlik ve dayanıklılık açısından mükemmel notlar alır ve ayrıca toza ve neme karşı dayanıklıdır. Ayrıca yangına ve kuvvetli rüzgarlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca yapısı sürtünme ve darbelere karşı dayanıklı olduğu için yıllarca kullanıma uygundur ve branda kapı modellerinden biri de spiral kapıdır. Çalışma prensibinde bir motor yardımıyla yukarı aşağı veya ileri geri hareket eder. İç ve dış alanlarda kullanılabilen dayanıklı ve profesyonel özellikteki kapılardır.

Branda Kapıların Dayanıklılığı

5m genişliğe ve 4m'ye kadar iç mekan uygulamaları için hızlı PVC kapılar mevcuttur. Kendi özel fren sistemi ve güçlü motoru ile entegre şalter sistemi ile çalışır. Kapının genişliği, kendine has makara sistemi etrafına sarılarak toplanır, böylece sürekli açılıp kapanabilir.

Hızlı açılıp kapanan panjurlar çok kaliteli ve dayanıklı kapılardır. Endüstriyel tesislerde ve site içi otoparklar gibi kamusal alanlarda kullanılmak üzere tasarlanıyor. Kullanım alanı olarak saniyede 46 ila 85 santimetre hızla açılıp kapanır. Panjur hızlı PVC kapılar, alüminyum sacdan imal edilmiş olup, özel motor sistemine ve inverter tahrik panosuna sahiptir. Şeffaf brandacı sitesinden hizmet alabilirsiniz.