SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2022 15:03   Güncelleme : 31-10-2022 15:03

Son pasla gol atamadık

Son pasla gol atamadık

Bu seviyede 90 dakikalık 11v10 oynamak  kolay bir süreç değil. Oyunlardan çıkarabileceğimiz olumlu ve olumsuz şeyler  var. Uluslararası düzeyde 10 kişi düzeyinde kalmak kolay değil. Bugüne kadar bu süreci kaybettik. 2'si içeride oregabet olmak üzere 3 maç var. Bu gruptan iyi çıkacağımızı ve kazanmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Yarından itibaren çantalarımızı toplayıp şampiyonaya en iyi şekilde hazırlanacağız" dedi.

"Oyuncularımı bulabilirim"

Monaco'nun maçını analiz edeceğini söyleyen Avcı, "4 gün sonra lig  var,  3 maçımız var. Bunları yavaş yavaş hazırlayacağız. Hepimiz gruptan ayrılabiliriz. Son 3 maçta 2 maç Teşekkür'de. aktif destekleri için destekçilere. Kim bilir, bugün 11-11 gitseydi belki kazanırdık. Maç sırasında diziliş değişikliği yaptık. Bakalım nasıl bir cevap alacağız, alamıyoruz. Hakemlerin tüm oregabet giriş kararları doğrudur. Bizimki gibi bir takımın artık bu seviyede 10'u olmamalı. Bu anlamda kendi oyuncularımı sorgulayabilirim" dedi.

"BAKASETAS'ın ayakları kanıyor"

Avcı, Bakasetaş'ın sakatlığı hakkında bilgi vererek, "O çok özel bir oyuncu ve özel bir rol. Her şeye dahil olmak ister. Yunan milli takımının son maçında açılış maçında sakatlandı. Ayakları çok kanıyordu. Son kanlı maçta milli takımda  oynamasını beklemiyordum ama yine de 25 dakika oynadı.