SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2022 22:03   Güncelleme : 31-10-2022 22:03

Yok, iyi hissediyorum

Yok, iyi hissediyorum

Bir an önce düzeltip formayı almak istiyorum" dedi. Okan Buruk, kararlarını antrenman performansına göre verdiğini ve sadece MR haftası nedeniyle şansının yüksek olduğunu öğrencilerine hatırlatıyor.

Icardi, BAY haftasında farkını kapatmayı kktcbet ve ilk 11'de bitirmeyi hedefliyor.

Üçünü de istiyor

Okan'ı kullan, bu hafta takımın gol sorunlarına yakından dikkat ediyor ve bazı değişikliklerle başa çıkmaya hazırlanıyor. Kadro, Icardi'yi en kısa sürede  ilk 11'e sokmayı hedefliyor. Brook, Icardi, Mertens ve Mata'nın birlikte neler yapabileceğini görmek istiyor ve buna göre plan yapacak. Gelen haberlere göre teknik ekip, üç oyuncu için özel bir efor planı oluşturdu ve Floria'nın antrenmanlarına ek olarak bireysel antrenmanlar da  devam edecek.

Galatasaray ile Sasha Boyi arasında devam eden sözleşme görüşmeleri çok kısa sürede meyvelerini verdi. Son dönemimin başında 1 milyon euro'ya yıllık 480.000 euro'ya transfer olan 22 yaşındaki futbolcu, istediği sözleşmeyi aldı. Yeni anlaşmaya göre, Boi artık kktcbet giriş dönem dahil olmak üzere yılda 1 milyon € kazanacak. Yeni sözleşmenin en dikkat çekici detayı ise freebie maddesi.