SPOR
Giriş Tarihi : 02-11-2022 01:04   Güncelleme : 02-11-2022 01:04

CMAS Başkanı'nın Türkiye ve Kaş'ı seçmesinden büyük mutluluk duyuyoruz

CMAS Başkanı'nın Türkiye ve Kaş'ı seçmesinden büyük mutluluk duyuyoruz

Antalya'dan Kaş'ın bu güzel etkinliklere ev sahipliği yapması bizleri çok mutlu ediyor. Söylemek istediğim, böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaya devam etmekten betvegas çok mutlu olduğumuzu, Kaş'ın ünlü olduğunu, güzelliklerinin tüm dünyada ve Türkiye'de bilindiğini, Kaş'a daha fazla misafirin gelebileceğini ve onları ağırlayabileceğimizi söylemek istiyorum. Programda sözleşmeli üyelere plaket verildi.

F Grubu ikinci tur üçüncü maçında çeyrek finale çıkacağı kesin olan bayan voleybol milli takımımız mağlup oldu. Amerikan takımına karşı 1 - 3. Polonya'nın Lodz kentinde oynanan karşılaşmada iki ülkenin karşılıklı sayıları vardı ve milli takım ilk seti 25-22  tamamladı. İkinci sete Ebral Karacourt ve Hande Baladin'in sayılarıyla  üstünlük sağlayan milli takım, rakiplerini 25-21 bloklarla geride bıraktı.

Üçüncü seti Ebrar Karakurt ve Eda Erdem Dündar'ın skorlarıyla 13-13) tamamlayan Milliler, son çeyreği iyi servis atarken, ABD 25-20 kazandı. Milliler dördüncü sette gol bulmakta zorlandı ve bloklar halinde 14-8 geride kaldı. Saliha ile gol bulan Hilal, son çeyrekte betvegas giriş forma giyemedi ancak Elief kontra ataklarla farkı 1'e (19-18) indirdi ve  maçı 25-22, 3-1 kaybetti. Maç Milli takımlar grup aşamasının son maçında Sırbistan ile karşılaşacaklar.