SPOR
Giriş Tarihi : 02-11-2022 15:05   Güncelleme : 02-11-2022 15:05

Thiel'e karşı hücum ribaundu verdik ve savunma pozisyonunda da sorunlar yaşadık

Thiel'e karşı hücum ribaundu verdik ve savunma pozisyonunda da sorunlar yaşadık

İkinci yarıda savunmamızı güçlendirmeye ve pas aramaya başladık. Son çeyrekte  maçı ayırmayı başardık. Hücumda çok iyi oynadığımızı düşünmüyorum ama savunmada gücümüzü gösterdik. Takımımın gösterdiği karakterden dolayı çok mutluyum"

Anadolu Efes'e karşı ilk Avrupa Ligi maçında 19 sayı vidobet atan Will Clyburn için konuşan Ataman, şu ifadeyi kullandı:

"Will denenmiş bir oyuncu. Yıldız da. Hem sistem içinde hem de dışında özellikleriyle gol atabilen bir oyuncu. Dönemimin başında 11 hazırlık maçı ve Başkanlık Kupası oynadık. Takımın oyununu iyi bildiğini düşünüyorum, bununla da kalmayıp tabii ki çok tecrübeli bir oyuncu olduğu için oyunun standardını da belirledi. Bizim için çok önemli. Özellikle Larkin sakatlandığında açılışta ve Bobois oldukça iyi olmasına rağmen özellikle ilk yarıda Claiborne sakatlandığında Misic'e katıldığı için mutluyuz. Bu, çalışanlarımız için bu yılki  en büyük fayda olacak. Bir yer engellendiği vidobet giriş sürece, başka bir yerden saldırma gücümüz var. ”

Çin Süper Ligi'nin 9. haftasında Giresin Sports'un Beşiktaş maçında teknik direktör Valerian İsmail, oyuncularına özel uyarıda bulundu.

Bugünkü maçın ardından Trabzonspor'a karşı oynadıkları zorlu maçı hatırlatan Fransız teknik adam, "Bu iki maçtan alacağımız sonuçlar çok önemli... Maçın son bölümünü oynamalıyız.