GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2022 16:26   Güncelleme : 03-11-2022 16:26

Colostrum İle Güçlü Bağışıklık

Colostrum ağız sütü olarak da bilinen bir özel ve doğal bileşendir. First milk olarak da bilinmektedir.

Colostrum İle Güçlü Bağışıklık

Colostrum ağız sütü olarak da bilinen bir özel ve doğal bileşendir. First milk olarak da bilinmektedir. Bağışıklığı güçlendiren ve metabolik faaliyetleri düzene sokan etkisi zıtlıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında yer almaktadır. Güçlü ve besleyici içeriği ile tercih edilen bu takviye edici gıda sindirime yardımcı olan bileşenler de içermektedir.

Doğumdan hemen önce ve hemen sonraki ilk birkaç gün boyunca anne tarafından bu süt üretilir. Yarı saydam şurup benzeri bir bileşen olarak karşımıza çıkar. Yeni doğan bebekleri korumak için tasarlanmış özel zengin vitamin ve mineral kaynağı doğal bir bileşenin içerisinde antikor enzim ve immünoglobulin gibi artı bileşenlerde mevcuttur.

Colostrum İçeriği Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Colostrum içeriğinde birbirinden değerli vitamin ve mineraller mevcuttur. A, D, E, B12 ve zengin mineral kaynağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Vücut sıcaklığının korunmasını sağlayan yağ ve şeker formundaki enerji kaynaklarını da kendi içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca protein de içeriğinde mevcuttur. Bu zengin içerikli doğal kaynağı dermalista laboratories bir cilt bakımı uzmanı olarak işlemiştir. Bu özel bileşen cilt bakımında yeni bir çığır açmayı hedeflemiş ve somut deliller sunan sonuçlara sebebiyet vermiştir. Yaşlanma karşıtı bu bileşen cilt bakımında oldukça önemli bir yere sahip olmuştur.

Mucizevi Cilt Bakımı

Birçok araştırmaya konu olan Colostrum zamanı durdurmayı tam manasıyla destekleyen ve cildi gençleştiren ve genç kalmasını sağlayan bir buluş olarak son dönemlerin en değerli bileşenidir. Colostrum katkılı Dermalista Laboratories ürünlerine Colostrum sitesinden erişim sağlayabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.