GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2022 17:14   Güncelleme : 03-11-2022 17:14

PE Film Nedir?

PE film Özellikle pet food, ıslak mendil ve dondurulmuş gıda üretimi yapan firmaların ambalajları için ihtiyaç duyulan bir ürün çeşididir.

PE Film Nedir?

PE film Özellikle pet food, ıslak mendil ve dondurulmuş gıda üretimi yapan firmaların ambalajları için ihtiyaç duyulan bir ürün çeşididir. Bu sektörde üretilen her bir ürünün ambalajında dış katman veya iç katman olarak PE Film kullanılmaktadır. Bariyer özelliği taşıyan ve aynı zamanda yapışkanlık özelliği ile verimli bir kullanım alanı sağlayan bu ürünler her bir müşterinin ihtiyacına göre farklı özelliklerle üretilebilmektedir. Kolay soyulabilen ve kolay yırtılabilen PE Film ürünleri için Cesur Film markası ile iletişime geçebilirsiniz.

Stretch Hood üretimi

Cesur film firması bünyesinde ambalajlamayı destekleyecek özel ürünler üretilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi olarak stretch hood palet örtüleri ön plana çıkmaktadır. 2021 yılında kurulan üretim tesisi donanımlı ve teknolojik ekipmanlara sahip yenilikçi bir tesistir. Ve bu tesislerde üretilen Stretch Hood çeşitleri farklı birçok sektör için en kaliteli ürün sınıfında yer almaktadır.

Bigbag liner üretimi

Cesur film bünyesinde üretimi yapılan bir diğer ürün çeşidi olarak Bigbag liner satışa sunulmaktadır. Bigbag çuvallar için üretilen bu ürünler yüksek ağırlıktaki ürünlerin en güvenli şekilde taşınabilmesine olanak sağlamaktadır.

Cesur Film markasına ait ürün çeşitliliğini detaylı olarak inceleyebilmek için firmanın resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Web sayfasında yer alan ürün çeşitlerini ve her birine ait olan özellikleri öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlarla sektörün en kaliteli ürünlerini satın alabilirsiniz.