GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2022 11:00   Güncelleme : 04-11-2022 11:00

İç Mekanlarda Kullanılan Dortek Kapılar

İç mekanlarda sıklıkla kullanılan iç kapı çeşitlerinden olan dortek kapı çeşitleri son zamanlarda çok sık kullanılan modeller arasındadır.

İç Mekanlarda Kullanılan Dortek Kapılar

 İç mekanlarda sıklıkla kullanılan iç kapı çeşitlerinden olan dortek kapı çeşitleri son zamanlarda çok sık kullanılan modeller arasındadır. Yeni yapılan ev ya da iş yerlerinde ya da tadilat gören mekanlarda bu tür kapılar sıklıkla kullanılmaktadır. Dortek kapı modelleri her zevke uygun şekilde dizayn edilerek satışa sunulmaktadır.

Deka mimarlık internet sitesi üzerinden mevcut bulunan çeşitlere ulaşmak mümkündür. Tadilat görecek ev ya da iş yerlerinde bu tarz kapılar sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak iç mekanda açık renkler kullanıldığı için en çok tercih edilen kapı rengi ise beyazın tonlarıdır. Ancak yine müşterinin istekleri doğrultusunda farklı renklerde de kapılar üretilmektedir.

Dortek Kapı Fiyatları

Dortek kapı fiyatları birbirinden farklı modellerde üretildiğinden dolayı çeşitlilik göstermektedir. İç kapılarda bu tarz üretilen farklı zevklere de hitap edebilen gruplar yer alır. Aden dortek kapı, ponte kapı, lüks kapı, veritaş kapı ve nola kapı serilerinde birbirinden farklı modellerde üretilmiş olan kapılar müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Ayrıca bu site üzerinden lake malzemesinden üretilen kapılar ve polimerik yapıya sahip kapılar da satışa sunulmaktadır. Lake kapılar mdf üzerine yapılan lake boyalar ile son derece parlak bir görüntüsü ile cezbetmektedir. Darbelere çizilmelere karşı korunaklı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilir. Diğer yandan polimerik olarak üretilen kapılarda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Deka mimarlık internet sitesi üzerinden verilecek olan kapılar bir gün içerisinde teslim edilmektedir.