GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2022 13:48   Güncelleme : 07-11-2022 13:48

Berkan Ural Kimdir ?

Berkan Ural Kimdir ?

 

 

Berkan Ural DJ, Müzik Prodüktör'ü ve Aranjör'dür.Şarkılarıyla YouTube, Spotify, TikTok gibi platfromlarda en çok dinlenen ve sevilen müzisyenler arasında yer alıyor.

Genç müzisyen yaptığı şarkılarıyla en çok dinlenenler listelerine girmeyi başarıyor ve müzik dinleyicilerinin bir hayli yoğun ilgisini alıyor.Genç yaşına rağmen kendi imzasını taşıyan "Kapandı Bu Eski Yara (Remix)" adlı şarkısı ile YouTube'da 3.000.000 izlenmeye ulaşarak, rekor görüntülenmeye imza attı ve bu sayede milyonlarca insan tarafından keşfedilmiş oldu.Bu sayede müziğe daha fazla tutunan Berkan Ural, yükselişe geçmiş oldu ve müzikseverlerin ilgisini almaya devam etti.

Spotify'da yüz binlerce dinlenen şarkıları ile listeleri alt üst eden Berkan Ural, dijital platformlarda da ismini duyurmaya devam ediyor.

"Yardım Et Bana Sen Allah'ım" Çalışması ile Sınırları Zorluyor!

Kendisi gibi genç olan Sıla Şahin ile yaptığı "Yardım Et Bana Sen Allah'ım (Hazin)" şarkısı TikTok ve Instagram platformlarında bir akım haline geldi.Şarkı üzerine kullanıcılar binlerce duygusal video çekip profillerinde paylaştı.Bu sayede şarkının daha fazla insan tarafından keşfedilmesi kaçınılmaz oldu ve yüksek izlenmelere ulaşıldı.

"Belki Uyanırız Bir Sahilde" Akım Oldu!

Sıla Şahin'le Bir Şarkı Daha Yapan Berkan Ural, "Belki Uyanırız Bir Sahilde" şarkısı ile tekrardan TikTok ve Instagram'da akım oldu ve şarkı üzerine binlerce video çekilerek Berkan Ural, rekor bir akıma daha imzasını bırakmış oldu.

 

Instagram Adresi:

https://www.instagram.com/berkanural

 

YouTube Kanalı:

https://www.youtube.com/channel/UCoJqwTgi_lZpqKKai2na7kQ/