TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 08-11-2022 17:19   Güncelleme : 08-11-2022 17:19

Uyap Server Çoklu Kullanım Yazılım

Uyap server yazılım sistemlerine bağlanmak için e-imza kullanılır. Bu sistemler sayesinde kolaylıkla avukatlık işlemleri kolaylıkla yapılır.

Uyap Server Çoklu Kullanım Yazılım

Uyap server yazılım sistemlerine bağlanmak için e-imza kullanılır. Bu sistemler sayesinde kolaylıkla avukatlık işlemleri kolaylıkla yapılır. Avukat portal geçişi e-imza ile sağlandıktan sonra taraf olunan dosyalar her bilgisayardan görülebilir. Ve yapılması gereken işlemler yapılır. Uyap çoklu kullanım yazılımı ile her tablette olan veya her bilgisayarda oturum açıldıktan sonra sistemden birden fazla giriş oldu, Uyap banlanma gibi sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Shayazılım sitesine giriş sağlayarak çoklu kullanım yazılımını satın almaksızın üç gün kolaylıkla deneyebilirsiniz.

Uyap Server Yazılımının Genel Özellikleri

Uyap server yazılımı ile avukat portalına yapılan girişlerde çoklu kullanım uyarısı oluşmamaktadır. Uyap bu yazılımda sınırsız giriş sağlanmasını hedeflemiştir. Uyap server başlıca özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Uyap çoklu kullanım sistemi ile kişiden habersiz olarak hiçbir şekilde dosya sorgusu, evrak takibi, imzalanması ve evrak gönderilmesi gibi işlemler rahatlıkla önlenebilir.
  • Kişiler farklı şehirlerden sisteme giriş olduğunu e-imza ile rahatlıkla izleyebilir, aynı sunucu üzerinden tüm işlemlere katılabilir.
  • Kullanıcıların Uyap üzerinden yapmış olduğu sorgu takibi ve ödemeler kolaylıkla raporlanabilir.

Uyap yazılımı ile tüm hukuki işlemler kolaylıkla yapılır lakin bu işlemlerin yapılmasında kullanılan bilgisayarlarda oturum açılması sınırlandırılmamaktadır. Uyap aktif 5 oturum hatası, e-imza kitlenmesi gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Shayazılım sitesi üzerinden tüm hukuki işlemlere olanak sağlayan modern yazılımları deneyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kaynak: https://shayazilim.com/UyapServer