GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2022 17:21   Güncelleme : 09-11-2022 17:21

Dijital Kartvizit Kullanımı

Dijital kartvizit bu uygulamayı kullanmaya uyumlu olan cep telefonunu dijital karta dokundurarak kişisel bilginizi link olarak paylaşabilmenizi sağlayabilen karta denilmektedir.

Dijital Kartvizit Kullanımı

Dijital kartvizit bu uygulamayı kullanmaya uyumlu olan cep telefonunu dijital karta dokundurarak kişisel bilginizi link olarak paylaşabilmenizi sağlayabilen karta denilmektedir. QR kod ile çok kısa sürede çok geniş kitlelere hızlı bir şekilde kolayca ulaşılabilmek için dijital kartlar çok büyük kolaylıktır ve oldukça kullanışlı ve şık kartlardır.

 Temassız Kartvizit Kullanımı

Temassız kartvizitler sayesinde yanınızda sürekli kartvizit taşımak zorunda kalmamaktasınız. Bilgilerinizi aktarmak istediğiniz kişi ya da kişilerin telefonuna temassız kartvizitinizi yaklaştırarak rahatlıkla aktarabilirsiniz. Temassız kartvizit kartınızı aktarmak istediğiniz telefona yaklaştırınca kartvizitiniz açılır ekrana gelen tuşa tıklayarak bilgileriniz karşıdaki kişinin cep telefonu rehberine kolaylıkla eklenir. Böylece karşı tarafa bilgilerinizi aktarmak için dakikalarca yazı yazmanıza ya da sürekli yanınızda cüzdanınızı kabartan kartvizit kartı taşımanıza gerek kalmamaktadır.

NFC Kartvizit Kullanımı

NFC teknolojisi ile artık kartvizit oluşturmak oldukça kolay bir işlem haline gelmiştir. Nfc kartvizit ile sosyal medya hesabı, telefon numarası, İban numarası, adres bilgileri, iş tecrübesi, web sitesi gibi bilgiler bu teknolojik kullanıma uygun olan tüm cep telefonlarına yaklaştırılarak tek tuşla ve kolaylıkla aktarılabilme işlemi yapabilmektedir. Bu sayede iletmeniz gereken bilgileri tek bir kartla birçok kişiye aktarma imkanı sağlayarak defalarca uğraşmanıza gerek kalmamaktadır.

Cep telefonu yardımı ile dijital kartvizit, temassız kartvizit ve NFC kartvizit uygulamaları ile ilgili tüm bilgileri Haydikart adresini ziyaret edebilirsiniz.