SPOR
Giriş Tarihi : 07-11-2022 12:24   Güncelleme : 07-11-2022 12:24

Şimdi Fenerbahçe'nin kaptanı

Şimdi Fenerbahçe'nin kaptanı

 

 40.000 kişinin önünde oynamak kolay değil. Sürekli kitap okur. Dünyanın en iyi kalecilerini gözlemledi. Volkan Demirel'i de gözlemledi. Altay kaybedilmemeli' dedi.

Fenerbahçe kalecisi Altay Bayindyr'e ilk kez Avrupa'dan teklif geldiğini özetleyen Kaplan, "Belçika, İngiltere ve İtalya'dan kulüpler vardı. Altay ile mooibet yaptığım görüşmede: "Fenerbahçe'de sabit olmak için 'Avrupa için çok erken' dedim. Bana "Uzun yıllar Fenerbahçe'de kalmak isterim" dedi. "Çok tecrübeli bir kaleci.

30 MİLYON EUR

Öte yandan Kaplan, Altay Bayındır'ın doğru zamanda Avrupa'daki büyük takıma taşınacağına inanıyor. Tecrübeli bir teknisyen, “Altay Bayındır devir teslimi de doğru zamanda yapılabilir. Uğurcan Çakır 30 milyon avroya mal oluyorsa, Altay da aynı tutar. Dediğim gibi zamanı geldiğinde Fenerbahçe'ye büyük paralar kazandırarak Avrupa'nın önünü açabilecek bir kaleci olacak.

Futbola Bursaspor altyapısında başlayan Altay Bayındır, daha sonra Arabayatağı ve Bursa Yol altyapısında forma giydi. Altay Bayindyr, 2019-2020 mooibet giriş sezonunda Fenerbahçe ile 1 milyon 500 bin Euro'luk sözleşme imzaladı.