SPOR
Giriş Tarihi : 09-11-2022 17:31   Güncelleme : 09-11-2022 17:31

Jesus'u daha uzun yıllar takımda tutmak istiyor

Jesus'u daha uzun yıllar takımda tutmak istiyor

Görev süremin sonunda sözleşmesi sona erecek olan  Brezilya milli takımının İsa'dan bahsetmesi, yönetimi hemen kolları sıvadı. Yönetim, Ocak ayında Jesús ile çekici bir üç yıllık sözleşme imzalayacak.

Ayrıca Portekizli teknik direktör istediği oyunculara imza atmak için her fırsatı değerlendiriyor. Bu yön için  astronomik bir bütçe hazırlanır. 68 yaşındaki teknik direktör, futbolun tek yetkilisi olacak. Altyapı da İsa'nın kontrolü altına girecek.

Jorge Jesus, görev süremin başlarında Fenerbahçe'ye vbet birçok isim kazandırdı. Brezilyalı ve Portekizli isimlere odaklanan Fenerbahçe, önümüzdeki sezon da bu plana uymayı planlıyor. (spor)

Beşiktaş Süper Lig Spor Toto şampiyonluğu planlıyor ve kadroda olmayan Tyler Boyd ile yollarını ayırmak istiyor. Fakat; Futbolcu FIFA tarafından tehdit ediliyor.

KAPIDA FIFA RİSKİ

Beşiktaş yönetimi, Tyler Boyd'un sözleşmesini tek taraflı vbet giriş feshederek ortalığı dağıtmaya çalışıyor. Siyah Beyazlılar, UEFA tarafından yakından izlenen ABD'li oyuncu hakkında FIFA'ya şikayette bulunma riskini  almak istemiyor.

BU SEZON BOYD PERFORMANSI

Bu nedenle Boyd ile sonuna kadar uğraşmaya çalışacaklardır. Boyd bu süre içinde Beşiktaş'ta 1 maçta 44 dakika geçirdi. Oyuncu önceki sezonlarda Çaykur Rizespor ve Sivasspor'a kiralanmıştı.