SPOR
Giriş Tarihi : 10-11-2022 20:33   Güncelleme : 10-11-2022 20:33

Antrenörümüz bana maçın her anında bir fırsat bulacağımı söyledi

Antrenörümüz bana maçın her anında bir fırsat bulacağımı söyledi

 Hayal kırıklığına uğradım ve bunun hakkında konuştuk. Benden  istediklerini açıkça söylüyor. Bunu uygulamak için elimden geleni yapıyorum.

Saç stilimi asla çok sık değiştirmem. Küçük kızım saçlarının benimki kadar koyu olmasını istedi, ben de ona "hayır benimki daha açık olsun" dedim ve boyadım. Kısacası o istediği için yaptım, sadece baktığımda hoşuma gitmedi. Bu yüzden eski padişahbet stilime geri dönmek için saçımı kestim.

Başkan Ahmet Nur Chebi ve Beşiktaş Futbol A.Ş. Yine genel müdür ve sportif direktör Ceyhun Kazanji'nin liderliğinde gerçekleştirilen kapalı antrenman antrenmanı ortalama 1,5 saat sürdü.

Antrenör Valerien Ismael'in yönetiminde  antrenman, fitness ve taktik çalışmasıydı. Bir egzersiz; Her şey ısınma, istasyonlarda koşma ve esneme ile  başladı. İki grup halinde savunma ve hücum tatbikatları ile devam eden eğitim, saha genelinde padişahbet giriş yapılan taktik çalışmalarla sona erdi.

Spor Toto Süper Lig'de yarın (14 Ekim) TSİ 11.00'de oynanacak olan Trabzonspor maçı için siyah-beyazlılar hazırlıklarına devam ediyor.

MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, MKE Ankaragücü'nün spor tarihinin beyaz perdede gösterileceği "Tek Yürek Ankaragücü" filminin setini ziyaret etti. Başkan Koca ziyaret sırasında açıklamalarda bulundu. Başkan Koca, filmin gelirinin yüzde 80'inin kulübe bağışlanacağını belirterek, “Tek Yürek Ankaragücü'nü tamamen doğal ve Ankara dönemi mekanlarından birinde çekmeye başladık. . Arkadaşlarımız 27 Aralık'tan önce filmi çekmeye çalışacaklar.