GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2022 09:16   Güncelleme : 10-11-2022 09:16

Bella Maison yemek takımları ile sofralar yılbaşı enerjisine kavuşuyor

Bella Maison yemek takımları ile sofralar yılbaşı enerjisine kavuşuyor

Yeni umutlar ve mutluluklarıyla gelen yeni yıl Bella Maison sofralarıyla şenleniyor. Yılbaşının ikonik sembolü kokinalar, çam kozalakları ve kuş figürlerinin eşlik ettiği Marcelle Yemek Takımı ile sofralar hak ettiği yılbaşı enerjisine kavuşuyor. Ahşap ve toprak tonlarda yılbaşı sofrası isteyenler ise aradığı renkleri Olivia Yemek Takımı’nda buluyor. 

“Güzel ev” kavramına yeni bir soluk getiren Bella Maison’un yılbaşının olmazsa olmazları kokinalar ve çam kozalaklarıyla hayat verdiği Marcelle Yemek Takımı, yeni yıl sofralarının baş tacı olacak. Yılbaşında da sofrasında koyu tonlardan vazgeçemeyenler ise aradığı mutluluğun kaynağına Olivia Yemek Takımı ile kavuşacak.   

Bella Maison’un en gözde yeni yıl koleksiyonlarından 

Kokina ve çam kozalağı desenlerinin ustalıkla işlendiği zarif tasarımıyla en güzel sunumlara özgün bir dokunuş olacak Marcelle Yemek Takımı ile kırmızı ve yeşilin ahengini yılbaşı sofralarına yansıtabilirsiniz. Siz de yılbaşı ruhunu ve yeni yılın enerjisini yıl boyunca hissetmek isterseniz, Marcelle Yemek Takımı ile bunu kolayca başarabilirsiniz. En kalabalık sofralara keyif olacak, sohbetlere neşe katacak yemek takımı ile yemeklerdeki ustalığınızı gözler önüne serebilirsiniz. Bella Maison’un en gözde yeni yıl koleksiyonları arasında yer alan, 18 parçalık 6 kişilik yemek takımı ile tüm aileyi tek masa etrafında toplayabilirsiniz. İngiliz yemek takımlarını andıran kıvrımlı tasarımı ile sofraların yeni gözdesi olacak takımda yer alan kuş ve tüy figürleriyle de doğanın izlerini masanıza taşıyabilirsiniz. Toprak bazlı stoneware’den üretilen takım ile stoneware’nin sağlamlık ve doğallığında, en lezzetli yemeklerle misafirlerinize daha önce yaşamadıkları ziyafetlerin önünü açabilirsiniz. 

Kahverenginin albenisini gözler önüne seriyor

Toprak tonları ve kahverenginin büyüleyici ilhamıyla tasarlanan Olivia Yemek Takımı, kabartma kenarlarıyla şıklığını sade bir dille anlatıyor. Kendinden rölyefli tamamı renkli seramik yemek takımı, kabartma şeklinde uygulanan noktalar, çizgiler ve damla desenleriyle kahverenginin albenisini gözler önüne seriyor. Rengi ve duruşuyla yılbaşı sofralarında yeni bir akım başlatacak yemek takımı ile siz de yılbaşına kendi tarzınızı yaratarak girebilirsiniz. Tasarımıyla en güzel yılbaşı sofralarına eşlik edecek yemek takımını ister 6 kişilik 24 parça, isterseniz de 4 kişilik 16 ya da 4 kişilik 12 parça alternatifleriyle sahip olabilirsiniz. Yemek takımı ile yılbaşı sofralarında farkınızı ortaya koymanın yanı sıra yıl boyu yemek sohbetlerinin ana konusuna dönüşebilirsiniz.   

Bella Maison Hakkında:

2016 yılından bu yana ev-yaşam sektörüne değer katan, Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison dekorasyon severleri yeniliklerle buluşturuyor. Sofra, yatak odası, mutfak ve banyo tekstil grubu ürünlerinin yanı sıra kozmetik, bebe ve ev dekorasyonu kategorilerinde geniş ürün çeşidi bulunan Bella Maison tasarımlarını her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyor. Sektörde ‘Sizin eviniz bizim evimiz’’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle geleceğe giden yolda, e-ticaret ve yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyen Bella Maison yurt içinde 13, Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Fas ve Özbekistan’da birer mağazası ile tüketicilerle buluşuyor.