GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2022 09:21   Güncelleme : 11-11-2022 09:21

Bella Maıson yeni yıl tabakları, yılbaşı sofralarının tamamlayıcısı olacak

Bella Maıson yeni yıl tabakları, yılbaşı sofralarının tamamlayıcısı olacak

 

“Güzel ev” kavramına yeni bir soluk getiren Bella Maison’un yeni yıl tabakları, yılbaşı sofralarının tamamlayıcısı olacak. Yılbaşının sembollerinden kokina desenleriyle yeni yıl temasında tasarlanan tabaklar, mesajlarıyla da yılbaşı sofralarına şans getirecek.  

 

Farklı tasarımlarıyla sofraların trendlerini belirleyen Bella Maison, yeni yıl tabaklarıyla yılbaşı sofralarını adına yakışır bir şölene dönüştürüyor. Yılbaşında şans getirdiğine inanılan kokina bitkisinin ana hikayeye alındığı Believe, Joy, New Year, Peace ve Cochina tabaklar, yılbaşı sofralarının en gözde parçası olacak. 

 

Yeni yıl temasını tüm yıla yayacak

Kokina dalları ve çiçeği ile hayat bulan Believe, Joy, New Year, Peace pasta tabakları kırmızı ve yeşil tonlarıyla yeni yıl temasını tüm yıla yayacak. Tabakların merkezinde verilen believe, joy, new year ve peace mesajları yeni yılın enerjisini yükseltecek. Yeni yıl beklentilerine gönderme yapan mesajlar, kırmızı çizgilerle belirginleştirilen tabak kenarları ile daha da güçlendiriliyor. 

 

Yılbaşı sofralarına yeni bir ahenk kazandıracak

Servis tabağı, salata ve çorba kasesinden oluşan Cochina tabak grubu kokina çiçeğinin güçlü tonlarıyla şekilleniyor. Cochina Çorba Kasesi’nde merkeze alınan kokina deseni, salata kasesi ve servis tabağında yuvarlak formda kenarlara yakın bir şekilde konumlandırılıyor. Kırmızı tabak kenar çizgileri ile renkler daha da vurucu bir tona ulaşıyor. Sunumlara yeni bir ahenk kazandıracak tabak ve kaseler, yılbaşı sofralarının ritmini hızlandırıyor.     

 

Bella Maison Hakkında:

2016 yılından bu yana ev-yaşam sektörüne değer katan, Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison dekorasyon severleri yeniliklerle buluşturuyor. Sofra, yatak odası, mutfak ve banyo tekstil grubu ürünlerinin yanı sıra kozmetik, bebe ve ev dekorasyonu kategorilerinde geniş ürün çeşidi bulunan Bella Maison tasarımlarını her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyor. Sektörde ‘Sizin eviniz bizim evimiz’’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle geleceğe giden yolda, e-ticaret ve yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyen Bella Maison yurt içinde 13, Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Fas ve Özbekistan’da birer mağazası ile tüketicilerle buluşuyor.