GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2022 09:23   Güncelleme : 11-11-2022 09:23

RUHSAL VE BEDENSEL YENİLİĞİN TADINI THE SPA at ADDRESS ISTANBUL’DA ÇIKARIN

RUHSAL VE BEDENSEL YENİLİĞİN TADINI THE SPA at ADDRESS ISTANBUL’DA ÇIKARIN

Sizin de ihtiyacınız gündelik yaşamın yarattığı ruhsal ve bedensel yorgunluktan tamamen uzaklaşmaksa Anadolu yakasının en özel spası THE SPA sizi bekliyor. Bedensel rahatlamanın yanı sıra ruhsal dinginliği de deneyimleyebileceğiniz ve güne tazelenmiş bir şekilde devam etmenin tadını doyasıya çıkaracağınız THE SPA,  Türk Hamamından, organik masaja, sertifikalı özel ürünlerle uygulanan cilt ve vücut bakımlarından, nefes terapisine kadar zengin menüsüyle baştan sona yenilenmek isteyen herkesi Address Istanbul’a bekliyor.

 

Şehir hayatının karmaşasından uzaklaşıp nefes alabilmeniz için ince detayların, huzur dolu dokunuşların bir arada sunulduğu sıra dışı bir deneyim vadeden The Spa at Address Istanbul, profesyonel terapistleri ve geniş menüsüyle oldukça iddialı. 

Masaj, nefes ve sıcak taş terapisi, hamam, aromaterapi, kişiye özel bakımlar, mucizeler yaratan doğal yöntemler ve gücünü doğanın saflığından alan cilt bakım ritüelleri ile kendinize ayıracağınız küçük bir kaçamak için A’dan Z’ye tüm terapileri misafirlerinin beğenisine sunuyor. 

FORLLE’d Sparkling Platinum Bakımı ile mevsimi güzel bir ciltle karşılayın

The Spa at Address Istanbul kış mevsimini canlı bir ciltle karşılamak isteyen misafirlerini bekliyor. Bilinen en etkili anti-oksidan olan platinumun kullanıldığı özel bir seri olan bu lüks bakım, ciltte sadece platin gibi soy metallere özel “Golden Wave” etkisi yaratıyor. 60 dakika süren bu bakım, Japon ritüelinde olduğu gibi ipek fırçalarla yapılan kelebek masajı cildinize ve ruhunuza huzur verirken aynı zamanda cildi arındırıyor. Platinum bakımında çift aşamalı temizliğin ardından köpüren canlandırıcı Sparkling Mask uygulanarak ciltte detoks, beslenme, oksijenlenme sağlanarak hızla cilt kalitesi artırılıyor ve kullanılan özel serum ve kremler ile gün boyu devam edecek canlı, genç ve aydınlık bir cillde kavuşmanız sağlanıyor.

The Spa at Address Istanbul; misafirlerine kendilerine hediye etmeye değecek, sevdikleriyle paylaşmak için heyecanlanacakları deneyimler sunmaya devam ediyor. Siz de kendinize zaman ayırmaya karar verenlerdenseniz rotanızı The Spa at Address Istanbul’a çevirerek yenilenmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

 

Address Istanbul Hakkında:

Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Address Istanbul, Emaar Hospitality Group bünyesindeki uluslararası otel zinciri Address Hotels + Resorts’un İstanbul’daki yeni oteli. 5 yıldızlı zincir otel, Anadolu yakasının ilk ve tek lüks oteli olma unvanına sahip. Address Istanbul iş, tatil ve grup seyahatleri için birinci sınıf lüks yaşam deneyimi ile sektöre yeni bir kimlik kazandırıyor. 

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan EMAAR’ın Türkiye’de 3 büyük projesi bulunuyor. Bunlardan en büyüğü olan Emaar Square, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen binalarıyla modern alternatifler sunuyor. Alışveriş Merkezi, Residences, Offices, Heights ve Address Istanbul ile hizmet veren Emaar Squar, sunduğu ayrıcalıklarla Anadolu Yakasının gözde ve lüks yaşam merkezi olarak konumlanıyor.

 

Emaar Türkiye Hakkında: 

1997 yılında Dubai’de kurulan Emaar Properties dünyanın en önde gelen gayrimenkul yatırım ve geliştirme şirketlerinden biri olarak global ölçekli yatırımları ile gayrimenkul geliştiriyor. Bunun yanı sıra turizm ve eğlence, otel ve tatil köyleri, alışveriş merkezleri, perakende, ticari kiralama ve teknoloji sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. 2006 yılından bu yana ülkemizde de faaliyet gösteren Emaar Türkiye’nin  ilk projesi olan Toskana Vadisi, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip 500 konuttan oluşuyor. Rixos’la birlikte hayata geçirdiği The Land of Legends Theme Park projesi, 2016’dan bu yana Antalya’da hizmet veriyor. Emaar’ın Türkiye’deki 3. ve en büyük projesi ise İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Emaar Square. Çamlıca’daki dev karma projenin alışveriş ve yaşam merkezi Emaar Square Mall, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen Residences, Heights, Address Residence Istanbul, Address Residence Skyview Istanbul kategorilerde toplam 1073 konut bulunuyor. Emaar'ın lüksün ötesinde bir hizmet anlayışı sunan otel zinciri Address Hotel ise 2021 yılının yaz aylarında misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.