SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2022 02:35   Güncelleme : 16-11-2022 02:35

Tuğba, hedefleri arasında Paris 2024 Olimpiyatları'nın olduğunu belirterek

Tuğba, hedefleri arasında Paris 2024 Olimpiyatları'nın olduğunu belirterek

gelişme yolunda adımlar attığını ve profesyonel tavsiyeler aldığını söyledi.

Kocasının sosyal medya paylaşımları sorulduğunda, "Bence yanlıştı. Bunu kendi aramızda konuşup anlaştık. Bilmiyordum. O yüzden geride bıraktık."

Konyaspor kulüp başkanı Fatih Özgökçen, aynı zamanda vekil olduğu için Konya vekil seçimlerinde oy kullandı. Cumhurbaşkanı Fatih Özgökçen,  dün Gaziantep'e napolyonbet karşı oynanan maç ve oylamanın ardından basına çelişkili açıklamalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Konuşmasının başında evinde aldığı 1-0'lık mağlubiyeti hatırlatan Başkan Özgökçen, "Tabii ki maç boyunca birçok pozisyon konuşuldu. Özellikle hakem kararları, VAR müdahaleleri hakkında çok konuştular. Hakemlere güvenmemiz gerektiğini her zaman söyledik. Ancak hata yapan, hata yapan ve kendini düzeltemeyen hakemlerin de dinlenmesi gerektiğini inatla savunduk. Maçı yöneten hakemler hakkında çok fazla spekülasyon vardı. Ancak şimdi VAR'a taşındığını ve napolyonbet giriş sonuçları etkileyecek bazı adımlar atıldığını görüyoruz. Süper Lig'deki birçok takımımız VAR kararlarından çok şikayetçi" dedi.

"Hakemlerimize güveneceğiz ama hatalardan hakemlerimizin sorumlu tutulmasını istemiyoruz"

Kararları  eleştirmek istemediğini kaydeden Fatih Özgökçen, "İptal edilen golümüzün hentbol olduğunu düşünüyorum, iyi bir tespitti. Ancak, odaklanma eksikliğini, bu kararı bariz bir penaltı pozisyonunda el temasını görmeden veren aynı VAR hakemlerine bağlıyorum.