SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2022 13:35   Güncelleme : 16-11-2022 13:35

Bu gece kazanmak istiyoruz

Bu gece kazanmak istiyoruz

 

Maalesef geçen hafta  iki defans oyuncumuzu kaybettik, umarım gelecek hafta geri dönerler. Montero meselesine gelince, artık beni tanıyorsun. Her zaman sağda ve solda stoper oynamak istiyoruz. Bu nedenle bu karar. Montero her zaman çok çalıştı, savaşçı. Bugün sahada seviyesini göstereceğini umuyoruz. Umarım güvenimizi sonuna kadar yaşar.

Beşiktaş, Süper Lig'in 10. haftasında Trabzonspor'u konuk ediyor. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, düello öncesi betcup açıklamalarda bulundu.

Bartın maden faciasıyla ilgili mesajıyla sözlerine devam eden Avcı, "Bugün kazanırsın kaybedersin her şey berabere biter. Bir oyun var. Hayatın gerçekleri daha çok Bartyn'de geçiyor. Gerçekten acıtıyor ama 1 gün sonra unutuluyor. Toplum olarak  neler yapabileceğimizi düşünmemiz gerekiyor. Bunu düşünmek zorundasın," dedi.

Tecrübeli koç, rakiplerinin aşırı bir ruh hali içinde olduğunu söyledi: “Ligin 10. haftası. Rakip finalde böyle görünüyor. 10 Bir hafta sonra final olmayacak. Geçen Pazar oynadılar. 8 gündür bu maçı bekliyorsunuz. Biz 7 gün 3. Yarışmalarımıza gidiyoruz. Şu anda 70 saat, hazırlanmak için 72 saat  bile bulamadık. Bunu bir özür olarak söylemiyorum. eki bu şekilde. Biz buna adapte olduk ve betcup giriş böyle devam edecek.”