SPOR
Giriş Tarihi : 17-11-2022 17:41   Güncelleme : 17-11-2022 17:41

İÇ TERCÜMELERDE ÖNEMLİ BİR HAREKET

İÇ TERCÜMELERDE ÖNEMLİ BİR HAREKET

Gustavo Enrique de sarı-lacivertlilerin gündeminde. İsa sistemine uyum sağlayarak önemli katkılarda bulunan Brezilyalının Ocak ayında sertifika alması planlanıyor. Ocak ayında, 1.4 milyon Euro'ya kiralık olan ve 1.4 milyon Euro daha ödenerek tam sertifikası alınabilecek Brezilyalı defans oyuncusu lehine bir karar verildi. (Aspor)

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Chebi ve yönetim kurulu, teknik direktör Valerien Ismael ile çalışmalarını shamrockbetting sürdürüyor.

YALNIZCA VE SERGEN YALÇIN'IN SESİ

Mücadelenin sona ermesinin ardından Siyah Beyazlı taraftarlar, Fransız teknik adam İsmail'in istifasını talep ederek eski teknik direktör Sergen Yalçın'a destek verdi.

SENOL SONNSKLÄNGE SOSYAL MEDYADA

Maç sonunda sosyal medyada İsmail'e sert tepki geldi. Oynanan futboldan memnun olmayan taraftarlar, 2 şampiyonluk kazandıklarını ve şu anda aktif olmayan Şenol Güneş'in takıma shamrockbetting giriş liderlik etmesi gerektiğini iddia etti.

KARAR DEVAM KABUL EDİLDİ

Valérien Ismael'in alkışlarının ardından durum değerlendirmesini hazırlayan kurul, Fransız teknik adam lehine açıklamalarda bulundu.

ÇEBİ "İSMAEL GELECEK BAKANLIKTA KALACAK" DEDİ

Başkan Sebi, geçen hafta düzenlediği basın toplantısında İsmail'e olan güvenini dile getirerek, "Bu yıl Valerien Ismael ile şampiyonluğu kazanmaktan başka bir planım yok. Ayarlarda yönetici yok.