SPOR
Giriş Tarihi : 18-11-2022 01:45   Güncelleme : 18-11-2022 01:45

Farkındayız ve bu bilinçle sürem başından beri tüm hatalarınızı teker teker not ediyoruz

Farkındayız ve bu bilinçle sürem başından beri tüm hatalarınızı teker teker not ediyoruz

Bu tarz şeyleri ortaya koyduğumuzda bizlerin haklılığı ortaya çıkacak. Siz değerli ziyaretçilerimizin bu gerçekleri manipülatif söylemlerle ve yarattığınız adaletsiz düzenin unsurlarıyla bertaraf etme çabalarınızı da, kamuoyunu nasıl yanıltmaya çalıştığınızı da tespit etmeye devam edeceğimize ve yapacağınız tüm eylemlerin takip edeni olacağımıza güvenilir olabilirsiniz.

Görüyoruz ki bu haksızlıklar bir tek bizlere değil kayrılan birkaç kulüp haricinde her insana yapılmaktadır. Her geçen gün daha da yoğunlaşacak olan mücadelemiz istekbet sadece kendimiz için değil, bu sistemden etkilenen tüm kulüpler için olacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan acil beklentimiz hakemlerin toplu katliamlarını tek tek ortaya çıkarmak, bu facianın faillerini vakit kaybetmeden futboldan uzaklaştırmak ve  HERKES için adaleti sağlamaktır.

Saygılarımla”

Superliga Sport'un 10. haftasında Toto MKE Ankaragücü, sahasında Fenerbahçe'ye 3-0 mağlup oldu, maçın ardından açıklama yapan Fenerbahçeli futbolcu Attila Salai tarafından değerlendirildi. Saldıran takımın kimliğinin ellerinde olduğunu iddia eden Salai, "Bartın'da madende meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Üç puandan memnunuz. Güzel bir şov sergiledik. Önemli bir galibiyetti. İyileşme dönemine istekbet giriş girdik. Ondan sonra bir sonraki maça hazırlanıyoruz. Biz hücum takımıyız. Riskleri agresif bir şekilde alırız. Teknik ekip de bizi çok çalıştırıyor. Savunmada savunma çalışmalarımızı birlikte  sürdürüyoruz. Gelecekte zor oyunlar oynamak zorundayız. Umarım böyle devam ederiz. Bir sürü oyun oynuyoruz.