SPOR
Giriş Tarihi : 18-11-2022 13:45   Güncelleme : 18-11-2022 13:45

SARGON DURAN DAHİL EDİLDİ

SARGON DURAN DAHİL EDİLDİ

Sarı-kırmızılılarda Sargon Duran’ın geçtiğimiz hafta duran top antrenörü olarak göreve başlamasının peşinden Moritz Volz corendonbet hamlesini yapması camiada merak uyandırdı. Galatasaray’da Okan Buruk’un sürem başlangıcında Sergio Garcia Gomez’i teknik ekibine dahil etmesi peşinden Sargon Duran hamlesi ve son olarak Moritz Volz’un gelişi dikkat çekti. 39 yaşındaki çalıştırıcının 1 ay ilkin Okan Buruk ile görüştüğü ve ikna edilmeye çalışmış olduğu öğrenildi.

Bundesliga’da son dönemde başarıya ulaşmış sonuçlar alan Leipzig’de Julian Nagelsmann’ın yardımcılığını meydana getiren Volz’un scouting ve bilimsel çalışmalarda Cim-Bom’da mühim bir rol üstleneceği açıklandı. Daha ilkin İngiltere Premier Lig devi Arsenal’de de scout olarak vazife meydana getiren Alman çalıştırıcının altyapı mevzusundaki yapılanmada da mühim görevler alacağı bildirildi.

NAGELSMANN’IN GÖZDESİYDİ

Arsenal’da 2015-2019 yılları aralığında gözlemcilik görevini üstüne alan Moritz Volz, 2019-2021 içinde RB Leipzig’de çalşıştı. Arsenal ve Fulham şeklinde corendonbet giriş kulüplerde futbol oynayan Moritz Volz’un kısa süre içinde İstanbul’a gelmesi planlanıyor. . RB Live’a verdiği röportajda takıma dair tartışmaları Volz ile yaptığını dile getiren Nagelsmann, Alman çalıştırıcının vazife tanımını şu sözlerle anlatmıştı: “Volz’la beraber antrenmanların yapısını beraber planlıyoruz.”