GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-11-2022 11:53   Güncelleme : 19-11-2022 11:53

Seo Kullanımının Faydaları

Seo nədir ve amacı ne olmalıdır? Seo kullanımındaki amaç site içindeki trafiği arttırmak değil doğru ziyaretçi kitlesini siteye yönlendirerek sitenin kullanılabilirliğini arttırmak olmalıdır.

Seo Kullanımının Faydaları

Seo nədir ve amacı ne olmalıdır? Seo kullanımındaki amaç site içindeki trafiği arttırmak değil doğru ziyaretçi kitlesini siteye yönlendirerek sitenin kullanılabilirliğini arttırmak olmalıdır. Seo yardımıyla arama motorundaki sonuç sayfasında en üst sıralarda yer alarak arama motoru algoritmasında hedef edilen pazarlama stratejisini geliştirmek amaç olmalıdır.

Yusibov Digital hedef kitlenizin ürün veya herhangi bir hizmet ararken kullandığı anahtar kelimeler için en üst sıralarda yer almanıza ve bu üst sıralarda kalabilmenize yarayacak tüm teknikleri önünüze sunmaktadır. Bu sayede hedef kitlenizin sitenizi bulmasında size yardımcı olur ve yönlendirir.

Seo Danışmanlığı Olarak Verdiğimiz Başlıca Hizmetler

Araştırma süreci ve site analizi ile seo danışmanlığı hizmetine Yusibov Digital olarak öncelikle kapsamlı bir araştırma yaparak site içerisinde analiz çalışmaları ile başlamaktayız. Bu süre zarfında sattığınız ürünleri, verdiğiniz hizmeti tanıyarak rakiplerinizi ya da hedef kitlenizin isteklerini ve bulunduğunuz sektörün ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz.

Web sayfasına anahtar kelime girdiğinde arama motoru tarafından web sayfanızın bulunmasını ve kullanıcıya sunulmasını sağlamaktayız.

Rakip analizi ile pazardaki benzer veya aynı işlemleri yapan firmaları inceleyerek oluşturmak istediğiniz stratejiyi planlıyoruz. Rakip analizi ile rakiplerinizin güçlü veya zayıf noktalarını tespit edebilirsiniz.

Site optimizasyonu yaparak web sitesinin tasarım kodlarından URL yapısına kadar pek çok nokta gözden geçirilip analizini gerçekleştiriyoruz.

Raporlama işlemi yapılarak seo çalışmalarının başarıya ulaşabilmesi için rakip analizlerini doğru okumalı ve anahtar kelime sınırlamalarındaki pozisyon değişimi doğru izlemelidir. Yusibov digital sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Seo nedir? Daha fazla bilgi için giriş yapabilirsiniz: https://yusibov.digital/seo-nedir/