GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-11-2022 13:16   Güncelleme : 26-11-2022 13:16

Baskılı Islak Mendil

Bursa ıslak mendil çeşitleri tek kullanımlık ürünler olup hijyen sağlanması açısından oldukça idealdir. I

Baskılı Islak Mendil

Bursa ıslak mendil çeşitleri tek kullanımlık ürünler olup hijyen sağlanması açısından oldukça idealdir. Islak mendiller çoklu paketler halinde üretildiği gibi tekli küçük paketler olarak da üretilerek Faypack sitesi tarafından satışa sunulur. Baskılı ıslak mendil çeşitleri genellikle şirketler tarafından kullanılır. Catering şirketleri üzerinde kendi firma logosunun basılı olduğu baskılı mendil çeşitlerinden yana seçim yaparlar.

Baskılı ıslak mendiller sayesinde firmalar müşterilerinin ihtiyaçlarını karşıladığı gibi aynı zamanda kendi reklamlarını yapma fırsatı da bulmuş olurlar. Bu açıdan bakıldığı zaman baskılı ıslak mendiller oldukça avantajlı ürünlerdir.

Baskılı Islak Mendil Fiyatları

Faypack baskılı ıslak mendil çeşitlerinden satın almak isteyen catering şirketleri bu ürünlerin fiyatları ile ilgili araştırmalar yapıyorlar. Baskılı ıslak mendiller bu ürünlerin üretimini ve satışını yapan firmalar tarafından istenilen sayıda ve baskı çeşidinde üretilir. Adet bazında hesaplanarak fiyatı belirlenen baskılı ıslak mendil fiyatları ekonomiktir. Islak mendil kullanımı sayesinde insanlar catering firmalarının kendilerine sunmuş olduğu konforun farkına varır.

Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan ıslak mendiller günümüzde başta catering firmaları olmak üzere birçok farklı sektörde tercih ediliyor. Sizler de kendi şirketinizin adının basılı olduğu ıslak mendil çeşitlerini yaptırmak istiyorsanız ıslak mendil üretimi yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz sayıda ıslak mendil paketinin üzerine kendi marka renklerinizi ve marka ismini bastırarak reklamınızı yapma imkânı bulursunuz. Faypack sitesi sizlere bu konuda hizmet verir.