GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-12-2022 16:39   Güncelleme : 09-12-2022 16:39

Ayakkabı Modasının Yeni Trendi Kadın Sneakers

Küreselleşen dünya tüm alanlarda olduğu gibi modanın da duvarlarını yıkmış bir vaziyette.

Ayakkabı Modasının Yeni Trendi Kadın Sneakers

Küreselleşen dünya tüm alanlarda olduğu gibi modanın da duvarlarını yıkmış bir vaziyette. Sınır ve coğrafya tanımadan moda akımlarında sürekli flaş değişiklere yol açan dünyanın pek çok farklı yerinde aynı anda hayat bulan kadın sneakers ayakkabılar her yaş grubunun tercihleri arasındadır. Farklı desen ve model bayan ayakkabı seçimi için Mor İplik sitesine bakabilirsiniz.

Trend Olan Sneakers Ayakkabılar Nasıl Temizlenir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan bu bayan ayakkabı modelini dilediğiniz tarzda kombin oluşturmanız çok kolay. Peki ya sürekli kullanıma uygun olan bu ayakkabıların temizliği nasıl yapılmalıdır sorusu da kişilerin merak ettiği konulardan biridir. Kadın ayakkabı kategorisinde en çok tercih edilen sneakers ayakkabılar daha temiz ve göz alıcı olabilmeleri için belli aralıklarla ve doğru taktiklerle temizlemesi gerekir. Özellikle beyaz renkli sneakers ayakkabı temizlenmesinde önemli rol oynayan yöntemlerden biridir. Bir kap suya bulaşık deterjanı ve karbonat ekleyin.  Bu karışım ile dışını iyice ovun ve durulayın. Direkt güneşe maruz bırakılmayacak bir yerde kurutmalısınız.

En etkili temizleme yöntemlerinden biri de beyaz sirkedir. Özellikle taban ve tabana yakın lastik kısımları beyaz sirke dökerek bir bez yardımıyla ovun ve suyla durulayın. Sirke, sararmaya başlayan kısımlarda etkili olur. Sneakers ayakkabılarınızı yağ, kir, çamur gibi lekelerden arındırmak için şampuan ve bir diş fırçası yardımıyla ovarak temizleyebilirsiniz. Durulayın ve kurumaya bırakın. Mor İplik sitesinde her türlü kadın ayakkabı için ulaşabilirsiniz.