GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-12-2022 15:52   Güncelleme : 14-12-2022 15:52

MALATYA AVUKAT

Malatya İlinde başta Boşanma Davaları olmak üzere Ceza Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Mülteci Hukuku Avukatı , Tazminat Avukatı ve Miras Hukuku Avukatı olarak hukukun birçok alanında Uzun Öztürk Hukuk Bürosu’ nda hizmet vermekteyiz.

MALATYA AVUKAT

 

 

Malatya İlinde başta Boşanma Davaları olmak üzere Ceza Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Mülteci Hukuku Avukatı , Tazminat Avukatı ve Miras Hukuku Avukatı olarak hukukun birçok alanında Uzun Öztürk Hukuk Bürosu’ nda hizmet vermekteyiz. Hukuki ihtilaflarınızla ilgili olarak detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerindeki iletişim adreslerimiz üzerinden Avukat Habibe Uzun ‘ a ulaşabilirsiniz.

 

MALATYA BOŞANMA AVUKATI

 

Malatya İlinde faaliyet gösteren hukuk büromuz Aile ve Kişiler Hukukunu ilgilendiren Boşanma Davaları, Velayet Davaları, Nafaka Davaları, Tanıma Tenfiz Davaları ve Maddi Manevi Tazminat Davaları alanında hizmet vermekteyiz. Malatya Boşanma Avukatı Habibe Uzun ‘ dan aile hukukunu ilgilendiren alanlarda daha detaylı bilgi edinmek için web sitemiz üzerinde iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

MALATYA CEZA AVUKATI

 

Ceza Hukuku kişiler hakkında hapis cezası da dahil birçok yaptırımın uygulanmasını düzenleyen hukukun bir dalıdır. Malatya Ceza Avukatı olarak ceza savunma davaları, ağır ceza davaları ve asliye ceza davalarında hizmet vermekteyiz. Web sitemizde yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden Avukat Habibe Uzun İle görüşerek detaylı bilgilendirmeler alabilirsiniz. Avukat Habibe Uzun Malatya İlinde faaliyet gösteren Uzun Öztürk Hukuk Bürosunda meslek hayatına devam etmekte olup hukukun güncel konuları hakkında yargı içtihatları doğrultusunda yayınlar yapmaktadır. Uzun Öztürk Hukuk Bürosu başta Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Kişiler Hukuku, Borçlar Hukuku, Mülteci Hukuku, Uluslararası Hukuk, İş Hukuku,  Vatandaşlık Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında dava takibi ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Dava takibi işlemleriniz ve hukuki danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak için online olarakta yardım alabilirsiniz. Ofisin adres ve iletişim bilgileri;

Web Sitesi ; https://www.habibeuzun.com.tr/ adresinden makaleleri ve blog yazılarını okuyabilir ve hukuki sorunlarınız hakkında sorular sorabilirsiniz.