GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2022 12:50   Güncelleme : 15-12-2022 12:50

Azot Jeneratörü ve Oksijen Jeneratörü

Azot jeneratörü 99.9 azot saflığı sağlar. Azot yönetimi ile 150 ile 200 bar arasında azot çıkış basıncı sağlanır.

Azot Jeneratörü ve Oksijen Jeneratörü

Azot jeneratörü 99.9 azot saflığı sağlar. Azot yönetimi ile 150 ile 200 bar arasında azot çıkış basıncı sağlanır. Bu jeneratör tak çalıştır sistemine sahip olduğundan dolayı kolay bir şekilde çalıştırılabiliyor. Elektrik ve mekanik özellikleri tamamlanmış bir şekilde size teslim edilir. Kompakt tasarımı ile ufak bir alana sığabilirler. Azot jeneratörleri ağır şartlarda çalışmaya uygun bir şekilde üretilmişlerdir. Ayrıca bu jeneratörlerin dahili hava kompresörü ,dahili hava kurutucuları, dahili egzoz fanları da bulunur. Bu jeneratörler vidalı bir tasarıma sahiptir.

Taze hava menfezleri ve topraklama bağlantısı da bulunur. Oksijen jeneratörü ise iki farklı türdedir. Bunlardan birisi modüler oksijen jeneratörüdür. Bir diğeri ise ikiz kule PSA oksijen jeneratörüdür. Oksijen ihtiyacı zamanla artan kullanıcılar için modüler oksijen jeneratörü tasarlanmıştır. Bu jeneratörler %95 oksijen saflığı sağlarlar. Düşük hava tüketim oranına sahiptirler ve üretimi kapasitesi arttırılabilir.

Oksijen üretim sistemi

Oksijen üretim sistemi Amec Endüstri iki farklı türden oluşur. Bunlardan birisi skid oksijen üretim sistemidir. Bir diğer oksijen üretim sistemi ise konteyner oksijen üretim sistemidir. Her iki üretim sisteminde de %95 oksijen saflığı sağlanır. Tak çalıştır sistemi ile kolay bir şekilde sistem çalıştırılabiliyor. Montajlama için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Tüm montajlama işlemleri yapılmış bir şekilde size teslim edilir. Alan konusunda da ufak bir alan kaplayarak sizlere oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.