GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2022 11:19   Güncelleme : 16-12-2022 11:19

Özel Üretim Kaliteli App Plaka

Ülkemiz sınırları içerisinde üretilen plakalar 27 Eylül 1962 tarihinde resmi makamlar tarafından yayınlanmış olan bir yönetmelik ile birlikte kullanılmaya başlanmıştır.

Özel Üretim Kaliteli App Plaka

Ülkemiz sınırları içerisinde üretilen plakalar 27 Eylül 1962 tarihinde resmi makamlar tarafından yayınlanmış olan bir yönetmelik ile birlikte kullanılmaya başlanmıştır. Plakalar farklı ilk sütunda olan yerlerin kendi alfabetik sıralarına alarak düzenlenmiş olup kullanımı zorunludur. Ayrıca app plaka olarak da adlandırılan bu ürünler mühürlü ya da mühürsüz olarak da tercih edilebilmektedir.

Tüm motorlu taşıtlarda kullanılan bu plakaların metal ya da pleksi olması tercihi tamamı ile araç sahiplerine ait olup isteğe bağlı olacak şekilde düzenlenebilir. Kare ya da dikdörtgen şeklinde üretilen bu plakalar plaka basım makinaları ile birlikte gerçekleştirilir.

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Paslanmaz çelikten plakacı tarafından yapılan plakalar ülke içerisinde gerek görülmesi durumunda araç hakkında bilgi alabilmek adına özel kodlara sahip olup değiştirilemez. Plakaların ruhsata işlenmesi ile birlikte araç trafiğe çıkabilecek şekilde yol alır. Bunun dışında plakalar üzerinde yazan ve 2010 yılında yürürlüğe giren kanuna istinaden isim yazdırmak ve farklı şekiller koydurmak araç kullanıcılarının para cezasına çarptırılması anlamına gelir.

Özel Tasarım ve Karakter Kullanımı

Appplakacım firması yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda hızlı ve kusursuz şekilde hizmetini tamamlar. Hizmetleri arasında mühürlü motosiklet plakası, pleksi plakalar, mühürlü kare app plaka çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ve her türlü plaka çeşitli ulaşabilmek için App Plakacım sitesinden destek alabilir ve istediğiniz ürünlerinizi uygun fiyatlı olarak yaptırabilirsiniz.