GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2022 10:37   Güncelleme : 19-12-2022 10:41

Knight Online Pandora GB Nedir?

Knight Online Pandora GB Nedir?

Knight Online Pandora GB nedir sorusu özellikle yeni oyuncular tarafından sıklıkla sorulan bir soru olarak öne çıkıyor. Uzun yıllar önce hayatımıza girmiş ve hala popülaritesini devam ettiren bir oyun olan Knight Online’da birçok farklı server ya da sunucu bulunmaktadır. Bunlar arasında en yeni olanlardan birisi de Knight Online Pandora sunucusudur. Diğer serverlarda da olduğu gibi Pandora serverı da Knight Online GB yani Gold Bar alım satım işlemlerine açık durumdadır. Oyunun para birimi olan GB oyuncular için birçok farklı imkân sağlamaktadır. Pandora GB alım ve satım işlemlerinizi diğer serverlarda da olduğu gibi Kopazar üzerinden en güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Pandora GB Nereden Alabilirim?

Pandora GB alım satım işlemleri diğer serverlardaki sistemle aynı şekilde yapılmaktadır. Pandora GB nereden alabilirim sorusunun cevabı olarak da akla gelen ilk adres yine Kopazar’dır. 15 yılı aşkın bir süredir Knight Online GB alım ve satım işlemlerinde müşterilerine en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaya devam eden Kopazar, Pandora GB satışı ya da alışı için de aynı hizmete devam etmektedir.

Pandora GB Nasıl Alınır?

Pandora GB nasıl alınır ya da Pandora GB nasıl alabilirim sorularınıza cevap arıyorsanız bu bölüm size yardımcı olacaktır. Knight Online Pandora GB alım ya da satım işlemlerinizi güvenilir şekilde tamamlamak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 1. Öncelikle sitemize üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sipariş verebilmek için üyeliğinizde alacağınız GB miktarı karşılığında bakiyeniz olduğundan emin olunuz.
 2. Almak istediğiniz ürün sayfasını ziyaret ediniz. Pandora GB işlemi için bu sayfayı(kopazar.com/knight-online-gold-bar/pandora)  kullanabilirsiniz.
 3. Server listesinden Pandora’yı seçiniz ve almak istediğiniz GB adetini giriniz. (Sitemizde Felix Server’ı için 1 adet 1 M olarak belirtilmiştir. 1 GB 100 Adete denk gelmektedir.)
 4. Açılan pencerede “Oyundaki Adınız” kısmına oyun içerisindeki adınızı eksiksiz şekilde giriniz.
 5. Teslimat yerlerimiz oyuncu adı girdiğiniz sayfada belirtilmiştir. Teslimatlar Trade ile yapılmaktadır.

ÖNEMLİ UYARI: Oyun içerisinden Kopazar adıyla yazan kişilere kesinlikle güvenmeyiniz. Biz sizinle oyun içerisinde iletişim kurmayız. Kesinlikle kimseyle bilgilerinizi paylaşmayın veya aldığınız GBleri kimseye geri vermeyiniz.

Pandora GB Nasıl Satılır?

Pandora GB nasıl satılır ya da Pandora GB nereye satabilirim sorularının cevabı da yukarıdaki bölüme çok benzer diyebiliriz. Pandora GB alımında olduğu gibi Pandora GB satışı için de Kopazar.com üzerinden güvenli şekilde işlem yapabilirsiniz. Pandora GB satış işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 1. Öncelikle sitemize üye girişi yapmanı gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra GB Satış sayfasına (kopazar.com/knight-online-gold-bar/pandora) gidiniz.
 2. Listede bulunan Pandora serverını seçiniz ve satış yapacağınız adet sayısını girerek “Satış yap” butonuna tıklayınız.
 3. Açılan pencerede “Oyundaki Adınız” kısmına GB teslimatı yapacağınız karakterin adını eksiksiz şekilde giriniz.
 4. GB Teslimat noktaları Oyun adınızı girdiğiniz sayfada belirtilmiştir.
 5. Sitemizde bulunan “Gold Satışlarım” kısmında size çalışanlarımız tarafından nick verilecektir. Lütfen nicki kontrol ediniz. Oyun içerisinde dolandırıcılara dikkat ediniz. Kopazar çalışanları sizinle oyun içerisinde iletişime geçmez.
 6. Teslimat Trade ile yapılmaktadır. GB teslimatından sonra ücretiniz kısa süre içerisinde bakiyenize yansıyacaktır.

ÖNEMLİ UYARI: Oyun içerisinden Kopazar adıyla yazan kişilere kesinlikle güvenmeyiniz. Biz sizinle oyun içerisinde iletişim kurmayız. Kesinlikle kimseyle bilgilerinizi paylaşmayın.

Pandora GB Fiyatı Ne Kadar?

Pandora GB fiyatı diğer serverlarda da olduğu gibi anlık olarak güncellenmektedir. Pandora GB fiyatı neden sabit değil sorusunun cevabı Knight Online GB fiyatları neden sürekli değişiyor sorusuyla aynıdır. KO GB fiyatları serverların yaşı, aktif oyuncu sayısı ve piyasadaki genel stok durumu gibi farklı faktörlerden etkilenmektedir. Bu nedenle Knight GB fiyatları gün içerisinde anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir.  

Pandora GB fiyatları sorusunun cevabı için bu SAYFA (https://www.kopazar.com/knight-online-gold-bar/pandora) üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Teslimat Avantajıyla Kopazar’dan GB Almak Çok Kolay!