GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2022 16:34   Güncelleme : 23-12-2022 16:34

Restoranlar İçin Temassız Menü Hizmeti

Temassız menü ile birlikte müşterilerinize temassız bir şekilde menü hizmeti sunuyorsunuz

Restoranlar İçin Temassız Menü Hizmeti

Temassız menü ile birlikte müşterilerinize temassız bir şekilde menü hizmeti sunuyorsunuz. Bu hizmeti sunabilmek için firmamızın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu özellik sayesinde müşterileriniz ile herhangi bir temas kurmadan müşterilerinizin siparişlerini alabiliyorsunuz. Böylelikle daha hijyenik bir şekilde sipariş alma fırsatını elde ediyorsunuz. Özellikle son zamanlarda hijyen kuralları oldukça önemlidir. Temassız menü de hijyen kurallarına uyan oldukça avantajlı bir fırsattır. Temassız menü paketlerini işletmeleriniz için kullanabilirsiniz. Firmamızda birçok işletme için bu hizmet sağlanabiliyor.

Restoran qr menü özelliği sayesinde restoranlarındaki menünüzü dijitale taşıyabiliyorsunuz. OR menü özelliğinden faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizimle mail, WhatsApp ve telefon üzerinden de iletişim kurabiliyorsunuz. İşletme bilgilerinizi yetkililerimize bildirdikten sonra QR menünüzü hazırlatabilirsiniz. QR menünüz hazırlandıktan sonra işletmeniz bir gün içerisinde dijitalleşebiliyor.

Paket Servis Sistemi

Paket servis sistemi sayesinde birçok avantaja sahip olabiliyorsunuz. QR menü ve paket servis sistemi sizlerin daha hızlı bir şekilde sipariş almasını sağlıyor. Böylelikle siparişlerinizi hızlı alacağınızdan dolayı daha fazla sipariş alma imkanına sahip oluyorsunuz. Daha fazla sipariş aldığınız için de işletmenizin cirosu daha yüksek olabiliyor. Hem finansal açıdan hem de sağlık açısından oldukça faydalı olan bu sistem ile işletmenizi dijitalleştirebilirsiniz. Siz de paket servis sisteminin avantajlarından faydalanmak için kendinize en uygun olan paketi satın alarak işletmenizi büyütebilirsiniz.