GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2022 16:45   Güncelleme : 26-12-2022 14:48

Elbistan Firma Rehberine Site Ekleme Kuralları Nelerdir?

İşletmeler için bir web sitesi açmak ve o şekilde firmanın ziyaretçi almasını sağlamak önemli bir husustur.

Elbistan Firma Rehberine Site Ekleme Kuralları Nelerdir?

İşletmeler için bir web sitesi açmak ve o şekilde firmanın ziyaretçi almasını sağlamak önemli bir husustur. Fakat web sitesi kurmanın önemi ne kadar fazlaysa firmanın internet üzerinden tanıtımını yapılması da oldukça önemlidir. Günümüzde internet mecralarında çok sayıda web sitelerine rastlamak mümkündür. Bundan dolayı da sitenizin far edilebilir bir alanda yer alması gereklidir. Bu alanı da Elbistan firma rehberi olarak tanımlayabilmemiz söz konusudur.

Elbistan firmaları arasında yer alan sitenizi firma rehberine dilerseniz ücretsiz olarak ekleyebilmek için başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Siz web sitenizi bu rehbere ekleme işlemi yaptığınızda aynı zamanda da sitenizin ziyaretçi akınına uğrayacağını söyleyebiliriz.

Site Ekleme Kuralları

Bir web siteniz olabilir. Lakin bu web sitesinden her kesimden insanın haberdar olması gerekir. Zira ancak bu şekilde firmanız tanınabilir. İnternet üzerinden firma rehberliği hizmeti sunan birtakım web sitelerinde firmanızın tanıtımını gerçekleştirmek te bunlardan sadece bir tanesidir.

  • Elbistan’da yer alan firma rehberi sitesine firmanızı eklediğinizde sitelerin sorumlulukları ve bu rehbere site ekleyen kişilere ait olacaktır.
  • Aynı zamanda Elbistan firma rehberi eklenen tüm web sitelerinin oluşabilecek zararlarından sorumlu olmamaktadır.
  • Yetişkinlere yönelik içerik paylaşımı yapan sitelerin bu rehbere eklenmesi söz konusu değildir.
  • Firma rehberine yapılan başvurular tek tek incelenerek rehbere kabul edilecektir.

Elbistan sitesine giriş yaparak dilediğiniz firmaları inceleyebilirsiniz.