GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2023 10:45   Güncelleme : 02-01-2023 10:48

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı hizmeti bir şehirden farklı bir şehre götürülecek olan parçalı ürün ve eşyaların taşınmasını sağlamaktadır.

Ambar Taşımacılığı

 

Ambar taşımacılığı hizmeti bir şehirden farklı bir şehre götürülecek olan parçalı ürün ve eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Taşımacılık sektörünün en eski uygulamalarından birisi olan ambar taşımacılığı bir nevi kargo hizmeti ile aynı konseptte çalışmaktadır. Ancak kargo hizmeti ile kıyaslandığında ambar taşımacılığının sunmuş olduğu uygun maliyet avantajı firmaların bu yöntemi kullanmasına olanak sağlamaktadır.

Ambar taşımacılığı hizmeti denildiğinde İstanbul Ankara ambarı en aktif hizmet ağlarından birisidir. İstanbul ve Ankara arasında yoğun ticari faaliyetlerin bulunuyor olması bu 2 şehir arasındaki ama taşımacılığının da hayli gelişmesine olanak sağlamıştır. İstanbul Ankara ambarı arasında yapılan yük taşımacılığı her zaman en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ambar Taşımacılığı Hizmetinin Avantajları

Taşımacılık sektörü denildiğinde sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle ambar taşımacılığı her zaman ön plana çıkmaktadır. Ambar taşımacılığı kargo taşımacılığı ile benzer bir sistemde çalışmaktadır. Ancak kargo taşımacılığında belirli bazı ürünlerin taşınmasına izin verilmemektedir. Ambar taşımacılığında ürün kısıtlaması olmadan parçalı ürünlerinizin tamamı güvenli bir şekilde sevk edilmektedir. Bununla birlikte ambar taşımacılığı ile kargo taşımacılığı fiyatları kıyaslandığında ambar taşımacılığı her zaman çok daha uygun maliyetlerde seyretmektedir.

Ülkemizde ambar taşımacılığı denildiğinde CKL Taşımacılık firması tercih edilmektedir. İstanbul merkezde çalışan firma bünyesinde Türkiye’nin 81 iline ambar taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Bursa ambar hizmeti için firma ile iletişim kurarak en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Ambar Taşımacılığı

Taşımacılık sektöründe en uygun maliyetlerde parçalı yük taşımak istediğinizde tercihiniz mutlaka ambar taşımacılığı yönünde olmalıdır. Bireysel olarak veya firma olarak gönderilerinizi uygun fiyatlarla ve güvenli bir şekilde sevk ettirmek istiyorsanız ambar taşımacılığı firmalarını tercih edebilirsiniz.

CKL Taşımacılık firması İstanbul merkezli olarak çalışan ve Türkiye’nin en kapsamlı ambar firmalarından birisi olarak bilinmektedir. Yalova Ambar talepleriniz için firmaların internet sitesine giriş yapabilir ve burada yer alan iletişim bilgileri üzerinden firmayla görüşme sağlayabilirsiniz.

CKL Taşımacılık firması hem kaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Hem de en uygun fiyatlı ambar taşımacılığı hizmetini müşterilerine sağlamaktadır. Parçalı yük taşınmasında bu hizmeti tercih edebilirsiniz.