SAĞLIK
Giriş Tarihi : 12-01-2023 14:20   Güncelleme : 01-02-2023 10:14

Teknolojinin Tıbba Yeni Armağanı: Kodlama Sistemi ile Dolgu

Dr. Ömer Fatih Şahin, kodlama sistemi ile gerçekleştirilen dolgu çalışmalarında oldukça başarılı sonuçlar alındığını ifade etti.

Teknolojinin Tıbba Yeni Armağanı: Kodlama Sistemi ile Dolgu

Dr. Ömer Fatih Şahin, kodlama sistemi ile gerçekleştirilen dolgu çalışmalarında oldukça başarılı sonuçlar alındığını ifade etti.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen dolgu uygulamaları, kişilerin yüzündeki görünümün daha iyi olmasını sağlıyor. Daha çok yanak, dudak, çene hattı ve burunda kullanılan dolgu tedavisi, hastaların beklentisini üst seviyeden karşılıyor.

Teknolojinin her geçen gün gelişim göstermesi, tıp alanının da bu gelişmelerden faydalanmasının önünü açıyor. Kodlama sistemi de bu avantajlardan biri olarak kabul ediliyor. Yüzde tanımlı kodlar kullanılarak gerçekleştirilen dolgu tedavisi, ideal sonuçlara ulaşılmasında en önemli faktörlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dr. Ömer Fatih Şahin, son dönemde yaygınlaşan kodlama sistemi ile dolgu uygulaması hakkında bilgi verdi. Yüzde tanımlanan 60'tan fazla kod bulunduğunu dile getiren Dr. Şahin, bu sayede kişilerin istediği sonuçları önceden planlanlayabildiklerinin altını çizdi.

Dr. Ömer Fatih Şahin, şu ifadeleri kullandı:

"Kodlama sistemi teknoloji ilerledikçe hayatımızın her noktasında bize yardımcı oluyor. Yüzde tanımlı kodları kullanarak yapılan dolgu tedavisi sayesinde ideal sonuca daha kolay ulaşılıyor. Her bölge için tedavi öncesi kullanılacak dolgu miktarı ve hedeflenen sonuç hasta ile paylaşılabiliyor. Yüz kodlama sistemi sayesinde kişinin istediği sonuç kolaylıkla planlanabiliyor. Kodlama sistemi ile dolgu uygulanması hastaya daha sonra yaptıracağı uygulamalarda doktoruna bilgi açısından da kolaylık sunuyor."

Hasta başka şehirde veya ülkede bile olsa aynı kodlamayı kullanan hekimlerin ortak dil sayesinde bir önceki dolgunun konumlanma yerini tam olarak görebildiğini ifade eden Dr. Ömer Fatih Şahin, bu sayede kodlama sisteminin insan hayatına önemli bir katkıda bulunduğunun altını çizdi.

İstanbul dolgu çalışmalarını sürdüren Dr. Ömer Fatih Şahin, dolgu uygulamalarından yararlanmak isteyen herkesin www.omerfatihsahin.com web sitesini ziyaret edebileceğini, kendisine telefon ya da mail yoluyla ulaşılabileceğini ifade etti.