GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2023 09:56   Güncelleme : 13-01-2023 09:56

Kalite ve Fiyat Performansını Birleştiren Firma

Kalite ve Fiyat Performansını Birleştiren Firma

Afyon Reklam Hizmetleri, Afyon ve çevre illerde özellikle tabela ve dijital baskı gibi reklam modellerinde uzmanlaşmış bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam eden Afyon Reklam, ihtiyaç sahiplerine pratik ve etkileyici çözümler sunmaktadır. Sunulan hizmetler olarak kısaca Tabela ve dijital baskı olarak basite indirgeyerek belirtmiş olsak da;

  • Lightbox
  • Ofis Kapı İsimliği
  • Piyon Tabela
  • Kurumsal Stand Üretimi
  • Kayan Yazı Tabela
  • Yönlendirme Levhaları
  • Alikor Tabela
  • Kiosk

Gibi pek çok hizmet çeşidi ile çok geniş bir hizmet yelpazesi ile müşterilerini karşılamaktadır. Özellikle Cephe Giydirme, Salon Kaplama ve Araç Kaplama denildiğinde farkını ortaya koyan firma, yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

Neden Afyon Reklam


Kısaca kalite, güven ve memnuniyet diye cevap verebiliriz. Birbirinden değerli teknisyenleri ile hizmetlerini sunan firma, ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli çözümler sunmaktadır. İşçilik ve kullanılan malzemeler de 1. Sınıf seçimler yapan Afyon reklam, kalitenin tesadüflerle oluşmayacağını bilmektedir. Bu anlamda emin olmak için dilerseniz ofis ve imalathaneleri gezerek, bu değerli organizasyonun işleyişine kendi gözlerinizle tanıklık edebilirsiniz.

Peki Ücretler Ne Kadar?


Fiyat performans olarak bakıldığında oldukça iyi fiyat tarifesi uygulayan firma, kar marjını minimuma indirgeyerek fiyat vermektedir.

Detaylandıracak olursak Afyon Reklam hizmetlerinin fiyatları, hizmetin yapılacağı alan, hizmetin boyutu, hizmetin türü, hizmetin süresi ve hizmetin tasarımı gibi faktörlere göre belirlenir. Örneğin, cephe giydirme hizmeti için fiyat, giydirilecek cephenin boyutu, kullanılacak malzemeler ve tasarım zorluk derecesine göre değişebilir. Benzer şekilde, tabela baskısı için de fiyat, baskının yapılacağı tabelanın boyutu, baskının tasarımı ve baskı miktarı gibi faktörlere göre belirlenebilir.

Bu konuda detaylı bilgi almak için firmanın resmi internet sayfasında yer alan iletişim adreslerinden ulaşabilir, tercih ettiğiniz hizmet türü ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.