GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2023 10:12   Güncelleme : 13-01-2023 10:12

Hermetik Tip Trafo Özellikleri

Hermetik trafo çekirdek ve bobinden oluşan yapısı ile genleşme deposu bulunan transformatörlere benzer.

Hermetik Tip Trafo Özellikleri

Hermetik trafo çekirdek ve bobinden oluşan yapısı ile genleşme deposu bulunan transformatörlere benzer. Bu trafo modelinde yağan termik etkiler sonuca genleşmesi dalgalı ve elastik olan kazanlarda kontrol altına alınabiliyor. Hermetik trafo modelinde trafo yağ ve havayla temas etmiyor. Bu nedenle hermetik trafo ortamında oksijen bulunmaz. Bu da oksitlenme sorunundan dolayı ya da yaşlanma oluşması gibi sorunları engeller.

Hermetik trafo modeli yükseklik olarak da düşüktür. Bu nedenle bu trafoların montajı küçük alanlarda yapılabiliyor. Küçük alanlarda montaj yapılabilmesi bu trafo modelinin sağlamış olduğu büyük bir avantajdır. Hermetik trafo modeli diğer taraflar gibi yağ değişimi isteyen bir trafo değildir. Bu da bu trafo modelinin sağlamış olduğu bir diğer avantajdır.

Hermetik trafo satışı

Hermetik trafo satışı yapan Ufuk Transformatör firması ile son derece kaliteli hermetik trafolara sahip olabiliyorsunuz. Firma ile iletişime geçip bu tarafa modellerini detaylı bir şekilde inceleyip satın alabilirsiniz. Firma ile alacağınız hermetik trafolar son derece uygun fiyatlar ile sizlere sunulur. Bu nedenle trafo arayışında iseniz mutlaka Ufuk Transformatör firmasını incelemeniz tavsiye edilir.

Firmada sadece hermetik trafo modeli değil aynı zamanda diğer trafo modelleri de bulunuyor. Diğer trafo modellerini de inceleyip dilediğiniz trafo modelini kolaylıkla satın alabiliyorsunuz. Firma 1998'den biri hizmet verdiği için oldukça güvenilir ve kaliteli  bir firmadır. İlgili firma için tıklayın: https://www.ufuktrafo.com/urunlerimiz/hermetik-tip-transformatorler/