GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-01-2023 12:38   Güncelleme : 20-01-2023 12:38

Konfor ve Çetmen’in iletişim faaliyetleri Aristo İletişim'e emanet

Konfor ve Çetmen’in iletişim faaliyetleri Aristo İletişim'e emanet

Türkiye’nin en büyük üç mobilya üreticisi arasında yer alan Konfor, yeni dönemde Konfor Mobilya, Konfor Yatak ve Çetmen markalarının iletişim faaliyetlerini Aristo İletişim iş birliğiyle yürütecek.

Türkiye’nin önde gelen markalarına 360 derece entegre kurumsal iletişim danışmanlığı hizmeti sunan Aristo İletişim, teknoloji ve kaliteyi modern çizgilerle buluşturan Konfor’u müşteri portföyüne ekledi. İş birliği kapsamında Aristo, Konfor bünyesinde faaliyet gösteren Konfor Mobilya, Konfor Yatak ve Çetmen markalarının iletişim süreçlerini yönetecek.

‘Önce müşteri’ ilkesiyle ve yenilikçi tasarımlarıyla konforlu, sağlıklı ve kaliteli mobilyaları kullanıcıyla buluşturan Konfor, global vizyonu ile büyümesini sürdürüyor. Yurt içinde yeni fabrika yatırımları ve yeni açılan mağazalarıyla istikrarlı biçimde büyüyen Konfor, ihracat yaptığı ülke sayısını da düzenli olarak artırıyor. Yenilikçi ürünler ve çözümlerle satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen Çetmen ise güçlenen alt yapısıyla, erişilebilir marka olma hedefi doğrultusunda ilerliyor.