SAĞLIK
Giriş Tarihi : 20-01-2023 13:36   Güncelleme : 20-01-2023 13:36

Bakteri Yağ Tutucu ve Polisorbatlar

Yağ tutucu bakteriler genellikle polisorbatlar olarak adlandırılan esas olarak sentetik bileşenlerden oluşur.

Bakteri Yağ Tutucu ve Polisorbatlar

Yağ tutucu bakteriler genellikle polisorbatlar olarak adlandırılan esas olarak sentetik bileşenlerden oluşur. Polisorbatlar, suda çözünebilen polimerlerdir ve genellikle gliserol veya gliserol tuzu ile etil alkol gibi sentetik bileşenlerden oluşurlar. Polisorbatlar, suda çözünebilir olmaları nedeniyle gerekli olan emilim ve dağılma özelliklerine sahiptir.

Mikrotalia Biyoteknoloji üretmiş olduğu Mikromat ve Enzimax isimli yağ tutucu bakteri ve enzimler ile atık yağlar ve yağ tutucu ürünler konusunda profesyonel çözüm önerileri sunuyor. Özellikle otel, fabrika ve AVM gibi büyük kuruluşların lavabo giderleri ve altyapı sistemlerinde yaşanabilecek tıkanıklık ve kötü koku problemlerinin önüne geçiyor.

Neden Bakteri Yağ Tutucu

Mikrotalia   bakteri yağ tutucu, evsel atıklar arasındaki yağ tutma oranlarının artmasına yardımcı olur. Bu sayede, evsel atıklar daha hızlı bir akış hızına ulaşır ve böylelikel giderlerde tıkanma oranları düşer. Yağ tutucu bakterisi aynı zamanda doğaya karışan gider suyunun temizliğini de sağlamaya yardımcı olur.

Mikrotalia Biyoteknoloji yağ tutucu bakteri ve enzimler aslında tıkanıklık önlemek için en etkili yöntemlerin başında geliyor. Yoğun bir kullanım sonucunda giderlerde oluşan tıkanıklıkların alt yapı sistemlerine zarar verilmeden profesyonel bir şekilde çözülebilmesi için Mikrotalia Biyoteknoloji ürünlerinin düzenli olarak kullanımı öneriliyor.

Mikrotalia Biyoteknoloji tarafından üretilen doğa dostu ürünleri temin edebilmek için firmaya ait olan internet sitesine giriş yapabilirsiniz. sunulan ürünler hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.