GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-01-2023 13:35   Güncelleme : 27-01-2023 13:35

Yataş Bedding Yeni Konsept Mağazasını IFF’de tanıttı

Yataş Bedding Yeni Konsept Mağazasını IFF’de tanıttı

Yataş Bedding, Türk mobilya sektörünün nabzını tutan İstanbul Mobilya Fuarı’nda (IFF) sektör profesyonelleriyle buluştu. Fuarda yeni mağaza konseptini tanıtan Yataş Bedding’in sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi vadeden yatakları, ev tekstili ürünleri ve uyku tamamlayıcıları da büyük ilgi gördü. 

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yenilikçi teknolojiler denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, yeni müşteri deneyim odaklı global konsept mağazasını Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda (IFF) tanıttı. Bu önemli fuara 5 yılın ardından ilk kez katılan Yataş Bedding, yatak, baza başlık gibi ürünlerin yanı sıra renkli ev tekstili ve uyku tamamlayıcıları gibi uyku dünyasına ait tüm ürün gruplarını sergiledi.

Fuarda sergiledikleri yeni mağaza konseptinin henüz bir örneğinin bulunmadığını belirten Yataş Bedding Pazarlama Direktörü Selmin Gündoğdu, şunları söyledi: “Yataş’ın 46 yıllık uyku uzmanlığı ve tecrübesiyle, iyi kurgulanmış müşteri yolculuğunu harmanlayarak “uyku dünyasını” sahiplenen ve pazarda fark yaratan bir uyku deneyim konsept mağazası tasarladık. Bu mağazayı henüz uygulamadık ancak ilerleyen dönemlerde bütün mağazalarımızı bu şekilde kurgulayarak tüketicilere daha iyi bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Fuarı ziyaret edenlerin yoğun ilgisiyle karşılanan yeni konseptimizin sektörde de fark yaratacağına inanıyoruz.”