GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2023 10:03   Güncelleme : 28-01-2023 10:03

Anında İlan Ver

Seri Pano sitesi içerisinde seri ilan oluşturmak oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kolay ve ücretsiz ilan oluşturmak adına her türlü imkan burada sağlanmaktadır.

Anında İlan Ver

Seri Pano sitesi içerisinde seri ilan oluşturmak oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kolay ve ücretsiz ilan oluşturmak adına her türlü imkan burada sağlanmaktadır. Ücretsiz ilan yayınlama imkanı da site içerisinde verilmiştir. Kullanıcılar öncelikli olarak ücretsiz bir şekilde ilan yayınlamak istemektedir. Bunun için gerekli olan tüm şeyler site içerisinde bulunmaktadır. Kullanıcıların işine yarayacak türden her tür ilan yayınlama kategorisi site içerisinde bulunmaktadır.

Üstelik diğer siteler gibi site içerisinde herhangi bir ücret sizlerden talep edilmemektedir. Dolayısıyla isteyen herkes site içerisinde anında ilan verebilmektedir. Bunun için yapılması gereken şey oldukça basittir. Site içerisinde sizlerden herhangi bir ek ücret istenmemektedir. İlan yayınlayabilmek için yapılması gereken şey yalnızca siteye kayıt olmak olacaktır. Gerekli olan şeyler sizlere site içerisinde aktarılmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir yardıma ihtiyaç olmaksızın anında ilan oluşturmanız mümkündür.

Anında ilan yayınlama

Seri Pano sitesinin sizlere özel ücretsiz ilan ver butonuna tıklamaya uygun hale getirmiştir. Bunun için site içerisinde birden fazla kategoride ilan yayınlamak mümkün hale gelmiştir. Site sizler için en iyi hizmet vermeyi sağlayan bir site olarak hizmete devam etmektedir. Site içerisinde yayınlanabilecek olan ilan kategorileri iş ilanları, emlak, otomobili vasıta, hizmet verenler, satılık, ikinci el bakım, tamir, servis, özel ders verenler, duyurular, firma ilanları hayvanlar alemi ve arkadaşlık ilanları şeklinde olmaktadır. Belirtilen kategorilerden birini tercih ederek ilan hazırlamaya başlanabilir.

Seri Pano sitesi  içerisinde ücretsiz ilan vermeye imkan sağlanacak derecede çeşitlilik bulunmaktadır. Dolayısıyla bir sorun olmaksızın anında ilanını yayınlamak mümkündür. İlan yayınlama konusunda herhangi bir soru aklınıza geldiğinizde yapacağınız şey son derece basittir. Sitede kullanıcıların yararlanabilmesi için bir iletişim bölümü açılmıştır. Bu bölüme tıklayarak sormak istediğiniz sorunuzu mesaj halinde yazabilirsiniz.

Seri ilan oluşturma

Gazetelerin sarı sayfalar adlı bölümde yayınlanan ilan kısımları olmaktadır. Tıpkı gazetelerdeki gibi çeşitli web siteleri içerisinde ilan yayınlamak mümkündür. Sarı sayfalar amaç itibariyle ilan metnini daha dikkat çekilir ve görünür hale getirmek için yapılmıştır. Aynı sistemin web sitesi içerisinde görünür kılmanın yolu vardır. Seri Pano sitesi içerisinde ilanları ücretsiz bir şekilde yayınlamak mümkündür. Böylece ilanlar süper ilan ve vitrin ilan şeklinde yayınlanabilmektedir.

Süper ilaç şeklinde yayınlanan ilan türleri mor çerçeveli ve yıldızlı olmak üzere ana sayfada gösterilmektedir. Vitrin ilanlar ise kırmızı çerçeveli ve yıldızlı şekilde yayınlanmaktadır. Dolayısıyla sitede istenilen şekilde görünür hale getirilmiş ilan yayınlamak mümkündür. Bu anlamda hemen hemen herkesin ilan yayınlamasına site içerisinde imkan verilmiştir. Yapılması gereken tek şey herhangi bir ücret ödemeden siteye kayıt olmaktır. Sizler için her türlü kolaylık sitenin akışı içerisinde sağlanmaktadır. Sizlere düşen tek şey bu hizmetten yararlanmak olacaktır. Site amaç itibariyle herkesin ücretsiz şekilde ilan yayınlamasına fırsat vermek için dizayn edilmiştir.