GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-01-2023 16:04   Güncelleme : 30-01-2023 16:04

Lida Selülit Jeli Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar, Etkili mi?

Lida Selülit Jeli Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar, Etkili mi?

 

Selülitlerin giderilmesinde etkili olan ve pürüzsüz bir cilt oluşması için derialtını destekleyen Lida Jel genç ve sıkı bir vücut hayal edenler için en etkili seçeneklerden biridir. Selülitli ciltte oluşan girinti ve çıkıntıların bu bakım yöntemi ile görünümleri en aza indirilir.Lida jel etkileri beslenme ve spor ile birleştiğinde kısa sürede kalıcı etkisini gösterir. Rutin bir şekilde sabah ve akşamları uygulanması gerekir. Kullanılacak miktar sürülen bölgenin büyüklüğüne ve ihtiyacına göre belirlenir. Buradaki önemli nokta bakım işlemi sonrasında problemli bölgenin tam nemlendirilmesini sağlamaktır. Selülit kremin içeriğinde derialtındaki yağları parçalamaya yardımcı olan bileşenler yer alır. Bu bileşenler vücuttaki istenmeyen görünümün ortadan kalkmasını destekler. 

Lida Selülit Kreminin Sağladığı Etkiler

Deri üzerinde portakal kabuğu dokusu şeklinde görülen selülit lida jel ile tedavisi desteklenir. Lida selülit jeli ile vücudun ihtiyaç duyduğu elastikiyet sağlanarak dokulu görüntü ortadan kaldırılmaya çalışılır. Koruyucu ürünler içermeyen bu kremler bitki özlerinin direkt şifasından faydalanmanızı sağlar. Lida Jel kullanımı; selülit görülen bölgelere nazikçe masaj şeklinde yapılmalıdır. Masaj ile birlikte derialtına emilen krem cildin daha canlı hale gelmesi için gereklidir. Genç ve sıkı bir cilt için problemlerin çözümünde geç kalınmaması önemli bir ayrıntıdır. Selülit tedavisi sonrasında tekrardan deri üzerinde deformeler görülmemesi için vücut çok sık nemlendirilmelidir. Nemlendirme etkisi olan Lida Jel bu amaçla da kullanılabilir. 

Lida Selülit Kreminin Özellikleri
Cilt üzerinde meydana gelen pürüzlü problemlerin giderilmesinde kullanılan selülit kremi aynı zamanda cilt sıkılığını da artırır. Bu krem jel bir forma sahip olduğu için saniyeler içinde emilir. Sürdüğünüz bölgede çok az bekleyip yedirdikten sonra norma hayatınıza devam edebilirsiniz.Lida selülit jeli ferahlatıcı kokusuyla koku hassasiyeti olan kişileri dahi rahatsız etmez. Bu ürünü kullanırken deri üzerindeki faydasını takip edebilmek için belli bir kullanımdan sonra ara verilerek izlemek gerekir. Sonrasında ihtiyaç dahilinde tekrardan kullanabilirsiniz. Lida Jel’in içerisindeki etken maddeler ısıtma yapısını oluşturur. Sürüldükten 15-30 dakika çerisinde farkedilen ısınma özelliği cilt görünümünü düzenlemek için faydalıdır. Kapaklı bir ambalaj içine konumlanan Lida Jel hijyenik şekilde saklanabilir.