GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-01-2023 09:32   Güncelleme : 31-01-2023 09:32

Kia Sportage Özellikleri

Kia marka araçlar 1944 yılında Güney Kore’nin Seul kentinde üretilmeye başlandı. Üretilmeye başlandığı tarihten bu yana otomobillerde birçok değişiklik meyana geldi.

Kia Sportage Özellikleri

Kia marka araçlar 1944 yılında Güney Kore’nin Seul kentinde üretilmeye başlandı. Üretilmeye başlandığı tarihten bu yana otomobillerde birçok değişiklik meyana geldi. Kia marka araçlar günümüzde kullanıcıların en çok tercih ettiği araçlar arasına girmeyi de başarmıştır.

Kia Sportage 1.6 motor ve yüksek yakıt tasarrufu özellikleri sayesinde müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Navigasyon, geniş iç hacim ve bagaj özellikleri de yine müşterileri tarafından beğeni ile karşılanıyor.

Ön koltukların arkasında bulunan USB özelliği sayesinde telefonunuzu rahat bir şekilde şarj edebiliyorsunuz. Elektronik park freni özelliği sayesinde ise aracınızı güvenle park edebiliyorsunuz. Isıtmalı ve soğutmalı koltuk özellikleri sizlerin daha rahat bir sürüş yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Bir otomobilde bulunması gereken her türlü özelliğe bu araçlarda yer veriliyor.

Kia Yetkili Servis Hizmetleri

Kia yetkili servislerde orijinal yedek parça hizmetlerine yer veriliyor. Aracınız belirli bir kilometreyi doldurduğunda veya kaza durumlarında orijinal yedek parçalara ihtiyaç duyulur. Orijinal yedek parçalar ile hasar gören parçaların değiştirilmesi gerekir. Baykaralar Kia Yetkili Servisi sizlerin daha iyi bir hizmet alabilmesi için günden güne kendini sürekli geliştiriyor. Baykaralar Yetkili Servisi İstanbul’un Levent semtinde bulunuyor.

Bu adrese gelerek sıfır ve ikinci el araçlarımızı yerinde görebilme fırsatlarına erişirsiniz. Kia Yetkili Servisi alanında hizmet veren Baykaralar daima iyi hizmet alabilmenizi ister. Gerek satış işlemleri esnasında gerekse satış sonrasında sizlerin daima yanınızda olur. https://kia.baykaralarotomotiv.com/blog/kiasportage web sitesi ile güvenli şekilde hizmet alabilirsiniz.