GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2023 17:32   Güncelleme : 02-02-2023 17:32

 Saç Bakımında Vichy Etkisi: Dercos Kepek Karşıtı Şampuan Kepeği %100’e Kadar Gideriyor 

 Saç Bakımında Vichy Etkisi: Dercos Kepek Karşıtı Şampuan Kepeği %100’e Kadar Gideriyor 

50 yıldır güzel saçlara kavuşmanın öneminin sağlıklı saç derisinden geçtiğine inanan Vichy, dermatologlar tarafından tanımlanmış aktif maddeleri kullanarak hazırladığı ürünleriyle saç bakımındaki en büyük yardımcınız oluyor. Vichy, Dercos serisinde yer alan Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile kepek sorununa son veriyor. 

Dermatologların 1 numaralı tavsiyesi [1] Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, ilk kullanımdan itibaren kepeği %100’e kadar gideriyor. [2] 1 ayda gözle görünür etki sunan [3] şampuan, kaşıntı hissini azaltmaya ve 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. [4] 

Selenyum DS teknolojisi, mikrobiyom dengesini koruyor

Dermatolojik kontrol altında klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip olan kepek karşıtı ürün; normalden yağlıya dönük, kuru ve hassas saç derisi için uygun seçenekler sunuyor. Selenyum DS teknolojisi ve salisilik asit ile mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı olarak saç derisini temizleyen ve arındıran Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ı, kepek ve hassas saç derisi semptomları için haftada birkaç kez kullanabilirsiniz.

Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile kepeğe elveda

En sık görülen saç bakım problemlerinden biri olan kepek sorununun çözümü, Vichy’nin uzman formüle sahip kepek karşıtı şampuanından geçiyor. Bakımlı ve güçlü saçların anahtarı Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile saçlarına özen gösterenler, kepeğe veda ediyor.

[1] Ipsos tarafından Ocak 2021-Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları esas alınmıştır.   

[2] Gözle görünür kepek, tüketici testi, 262 kişi, 2 haftalık düzenli kullanımdan sonra-İtalya

[3] Klinik çalışma, 45 kişi, haftada 3 uygulama. Görseller saç derisindeki kepek skorlama sonucuna eşdeğerdir.

[4] Klinik test