GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-02-2023 11:19   Güncelleme : 04-02-2023 11:19

Paket arıtma nerede kullanılır

Paket arıtma nerede kullanılır

Paket arıtma tesisleri içinde evsel ve endüstriyel kaynaklı atık sular bir paket sistem içerisinde çeşitli işlemlerle birlikte arıtılır. Böylece suyun arıtılmasıyla tekrardan kullanılabilir hale getirilmesine denmektedir. Paket arıtma çeşidiyle diğer arıtma şekilleri kıyaslayacak olursak arıtma işleminin dışarıdan gözükmemesi, kurulumunun ve taşınmasının pratik olması en belirgin farktır. Paket arıtma hizmetiyle alakalı tüm soruları Arsistek arıtma sanayi web sitesi içinde bulabilirsiniz. Paket atık su üniteler fabrikasında genellikle yüz ve bin kişilik paket arıtma olarak 7 ile 15 gün üretim süresinde üretilmektedir.

Paket arıtma Ankara

Paket arıtma Ankara şeklinde çeşitli araştırmalar bu alanla ilgili yapılmaktadır. Paket atık su arıtma sistemleri başlıca kullanım alanları toplu konutlar ve siteler, belediyeler, ilçeler ve köyler, inşaat şantiyeleri, fabrikalar ve sanayi kuruluşları, organize sanayi bölgeleri, oteller ve tatil köyleri, askeri tesisler ve eğitim alanları, üniversiteler ve kampüsler geçici yerleşim yerleri ve kamplar, ve kamp alanları ve doğa otelleri şeklindedir.

Mezbaha atıksu arıtma ne işe yarar

Mezbaha atıksu arıtma tesisleri içerisinde büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kesildiği alanların yani mezbahalardan kaynaklanan atık suların uygun yöntemlerin kullanılarak arıtılmasına denmektedir. Atıksular içerisinde en fazla yoğun kirlilik ve yağ oranına sahip atık suları içerisinde tanımlamak mümkündür. Arsistek Sanayi Arıtma firmasında, atıksu arıtma sistemleri ve tesisleri ile alakalı tüm bilgilendirmelere ve ayrıntılı açıklamalara ulaşım sağlayabilirsiniz.