GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2023 11:47   Güncelleme : 07-02-2023 11:47

Turnike Sistemi Firmaları

Turnike sistemi personellerin giriş çıkışlarının kontrolünün sağlanması ve güvenliğin sağlanabilmesi için kullanılmakta olan bir sistemdir.

Turnike Sistemi Firmaları

Turnike sistemi personellerin giriş çıkışlarının kontrolünün sağlanması ve güvenliğin sağlanabilmesi için kullanılmakta olan bir sistemdir. Kişilerin en çok tercih etmiş olduğu turnike geçiş sistemlerine Betaper firmamıza güvenerek yararlanmanız mümkündür. Bu sistem ile birlikte personel devam kontrolünün sistemsel olarak entegre edilmesi yapılabilmektedir. Böylelikle giriş çıkışlar tamamen bir disiplin halinde işlenmektedir. Herkes ve hızlı bir şekilde kullanılabildiğinden dolayı büyük avantaj sağlamaktadır. Çeşitli özelliklerde turnike sistemleri web sitesi içerisinde yer almaktadır. Bu turnike sistemlerinden en çok tercih edileni 3 kollu turnike sistemidir.

Personel takip sistemi firmaları

Web sitemizde yer alan personel takip sistemi ürünleri parmak izli personel takip sistemi ve kartlı personel takip sistemi olmak üzere iki özellikte hizmettedir. Öncelikli olarak parmak izli personel takip sistemi ile çok daha özel bir şekilde giriş çıkışların kontrolü yapılabilmektedir. Çeşitli iş kolları içerisinde şirket veya ofislerde giriş çıkışların kolaylıkla yapılabileceği bilinmektedir parmak izi personel takip sistemi ile birlikte şirketin belirlemiş olduğu sonucu bilgisayara kurulumu gerçekleşmektedir. Personellerin kontrol ve takip edilebilmesi adına her birinin parmak izi, iris veya yüz bölgesi sisteme tanıtılmaktadır.

Kartlı okuyucu kurulumu

Betaper kartlı okuyucular modellerine web sitesi içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir. Sistemin kuruluşu ile alakalı ve ücretlendirmesi ile ilgili tüm bilgilere numara üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Ama sayfa üzerinde direkt olarak karşınıza numara bilgisi çıkmaktadır.