GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2023 13:00   Güncelleme : 08-02-2023 13:00

Ücretli Tez Yazdırma

Ücretli Tez Yazdırma

 

Üniversitelerin bazı bölümlerinden mezun olmak için tez yazmak gerekir. Ancak öğrenciler tezlerini kendileri yazmak yerine belli bir ücret karşılığında başkalarına yazdırabilirler. Doğru şekilde yapılan tezler sayesinde bölümlerini tamamlayarak iş hayatlarına atılabilirler. Üstelik ücretli yapılan tezlerden daha yüksek notlar da alınabilmektedir.

 Ücretli Tez Yazdırma Nedir?

 Önlisans, lisans ya da yüksek lisans gibi bölümlerde tez yazmak zorunlu olabilir. Ancak tezini tek başına yazamayan öğrenciler, ücretli tez yazdırma işlemine başvurabilir. Ücretli tez yazan kişiler, tez konusuna ve formatına uygun şekilde tezi hazırlar. Dolayısıyla öğrencinin yapacağı işlem yalnızca ilgili eğitim görevlisine tezi teslim etmek olur.

 Genellikle tez yazdırılan kişiler aynı bölümden mezun olan diğer kişileri tercih etmektedir. Fakat kişinin deneyimi, ilgisi ya da başarısı dolayısıyla farklı bölümlerden mezun olan kişiler de tercih edilebilir. Alınan profesyonel destek sayesinde tezden daha yüksek başarılar elde edilmesi mümkün olur.

 Kimler Ücretli Tez Yazabilir?

 Tez yazmak için öncelikle tez konusunda ilgili ve bilgi sahibi olunmalıdır. Gerekli programlara ve kaynaklara erişim olması oldukça önemlidir. Ayrıca ücretli tez yazan kişiler, mutlaka iyi bir dil kullanımına sahip olmalıdır.

 Gereken sayfa düzenini doğru şekilde yapması ve öğretim görevlisinin istediği konulara değinmesi gerekmektedir. Kişiler kendi alanları dışında da gerekli araştırmaları yapıp ücretli tez yapabilmektedir. Ayrıca belirli bir kişiden almak yerine bir tez merkezinden de yardım alınabilmektedir.

 Tez Yazdırma Ücretleri Nelerdir?

 Yazılan tezin önlisans, lisans ya da yüksek lisans üzerine olması zorluk derecesini değiştirir. Dolayısıyla önlisanstan doktoraya doğru ilerledikçe tez yazdırma ücretleri artar. Fiyatlandırmalar daha çok ödev konusunun belirtilmesinin ardından hesaplanır. Bu hesaplamada sayfa başı ücret belirlenir ve kaç sayfa isteniyorsa buna göre genel fiyat belirlenir. Ayrıca aşağıdaki faktörler tez fiyatlarının değişmesine neden olabilmektedir.

Son teslim zamanı,

Tez konusunun zorluğu,

Yazan kişinin deneyimi ve bilgisi,

Tezin uzunluğu,

Konunun daha önce literatürde işlenmemiş olması,

 

Programlarla yapılan analizler

Programlama dilleri kullanılarak yazılan kodlar,

Yeterli kaynağa ulaşım sağlanabilmesi,

Hangi konuda tez yazılması gerektiği,

Tezin ne kadarlık bir bölümünün yazdırılacağı,

Beklentilerin normalden daha yüksek olması,

Matematiksel ya da fiziksel işlemlerin olması.

https://www.regresyonakademi.com/

·  ADRES

Bostancı Mahallesi Küçükyol Sk. No:7/5 Kadıköy İSTANBUL

·  MAİL ADRESİ

[email protected]

·  TELEFON

0 544 291 76 22