GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-02-2023 11:40   Güncelleme : 23-02-2023 11:40

Dekoratif Taş Nedir?

Dekoratif taş dış ve iç duvarlarda kullanım olarak yüzeylerin yerini alarak yapı malzemesi olarak kullanılmasına denmektedir.

Dekoratif Taş Nedir?

Dekoratif taş dış ve iç duvarlarda kullanım olarak yüzeylerin yerini alarak yapı malzemesi olarak kullanılmasına denmektedir. Yapay taşlar ve doğal taşlar olmak üzere iki türlü olarak üretimi gerçekleştirmektedir. Yapay taşlar ve doğal taşlar kıyaslandığında yapay taşların doğal taşlara göre daha az ağırlığa sahip olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda daha düşük ağırlık ve maliyet ile birlikte Dekoratif Doğal Taş web sitemizi inceleyerek maliyeti hakkında fikir edinebilirsiniz. Sizler için malzemelerin kullanım aşamasında uzun ömürlü kullanıma uygun olduğunu söylemek mümkündür.

Fileli patlatma taş kullanımı

Taşlar kullanım kolaylığı açısından model itibarıyla fileli patlatma taş ve filesiz patlatma taş olarak iki kategoriye ayrılmıştır. Bundan dolayı istenen özellikte kaplama taş dekorasyonunu sağlayarak anında görünümünü değiştirmek mümkündür. Taşlar yapı itibariyle Mermer, traverten ve oniks gibi taşlardan elde edilerek filelere yerleştirilmektedir. Fileleri yerleştirilmiş olduğundan dolayı tek seferde birden fazla taşın yapıştırılması da gerçekleşmiş olacaktır. Ayrıntılı bilgiler web sitemiz dekoratif doğal taş içerisinde bulunmaktadır.

Patlatma taş kolaylığı

Dekoratif Doğal Taş web sitemiz içerisinde yer alan kaplama uygulamalarından biri olan patlatma taş uygulaması ile birlikte uygulanan alanın görünümünde belirli olan oranda değişiklik göstermektedir. Özellikle şömine köşelerinde kullanılan dekoratif taş uygulaması ile birlikte çok daha estetik bir görünüm elde edilmiş olur. Ayrıntılı bilgilere web sitesinde bulunan iletişim numarasından ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.