GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2023 16:52   Güncelleme : 01-03-2023 16:52

Cami Kapısı Modelleri

Cami Kapısı Modelleri

Cami kapısı camiler için önem arz eden önemli bir noktadır. Cami kapılarının kişileri davet edecek bir yapıya sahip olması ve camiye gelmek isteyen kişilerin bu isteğini arttırmak amacıyla şık bir tasarıma sahip olması önemlidir. Pek çok zanaatkar bu konuya dikkat ederek farklı tasarımlara sahip cami kapılarının imalatını sağlamıştır. Kadim Cami Dekorasyon firması da cami kapısının geçmişten günümüze olan tasarımlarını göz önünde bulundurarak en şık tasarımları sizlere sunuyor. Cami kapısı imalatı ve tasarımları için firmadan destek alabilirsiniz.

Camilerde kullanılan bir diğer bölüm ise vitray bölümüdür. Ahşap ve tren seçenekleri ile farklı tasarımlar sunan firma birçok tasarım ile camilerin şık bir görüntüye sahip olmasını sağlamıştır. Farklı desenler, farklı motifler kullanılarak vitray modelleri sunulur. Bu modelleri incelemek için firmanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Camide Mihrap Modelleri

Camide kullanılan bir bölüm olan mihrap caminin her bölümü gibi önem arz eden bir bölümdür. Mihrap bölümünde kullanılan tasarımlar ve desenler son derece önemlidir. Kıble duvarı yüzeyine inşa edilen mihraplar farklı tasarımlar ile ve farklı süslemeler ile yapılır. Camilerin neredeyse tümünde mihraba önem verilerek mihrap tasarımı yapılmıştır.

Camideki tüm bölümlerin tasarımını en iyi şekilde ve şık süslemeler ile sağlayan Kadim Cami Dekorasyon firması bu konuda birçok kullanıcının memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Daha önce gerçekleştirmiş olduğu hizmetleri internet adresi üzerinden görselleri ile beraber inceleyebilirsiniz.